Krimi

Tragická sobota na českých silnicích. Dva řidiči zemřeli po nárazu do stromu

Dvě tragické nehody vyšetřovali v sobotu ráno policisté. Při první z nich narazil řidič se svým autem do stromu na sjezdu z dálnice na Vysočině. Druhý pak na Teplicku narazil ve vysoké rychlosti taktéž do stromu. Ani jeden z řidičů nepřežil.

Tragickou dopravní nehodu vyšetřovali policisté na Vysočině před půl pátou ráno. Řidič tam na 112. kilometru vyjel ze silnice a narazil do stromu. "Příčinu a okolnosti vážné dopravní nehody policisté prověřují," uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

"Ošetřili jsme jednu těžce zraněnou osobu, kterou jsme ve vážném stavu na umělé plicní ventilaci sanitkou transportovali do brněnské fakultní nemocnice," řekl TN.cz mluvčí vysočinských záchranářů Petr Janáček. Podle policie však řidič později v nemocnici zemřel.

Související obsah

Jen o pár hodin později se podobný scénář opakoval. Tentokrát v Oseku na Teplicku. "Řidič zřejmě ve vysoké rychlosti nezvládl řízení a vyjel mimo vozovku, kde naboural do stromu," řekla policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

Život 25letého řidiče se záchranářům nepodařilo zachránit. "Resuscitace byla bohužel neúspěšná," dodal mluvčí záchranářů Prokop Voleník. Mladý šofér přitom za volantem vůbec sedět neměl. "Dodatečně bylo zjištěno, že řidič nevlastnil řidičský průkaz a měl od soudu vysloven zákaz řízení," pokračovala Gazdošová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz