Zajímavosti

Problémy na svatbě hollywoodského páru. Musela přijet záchranka

Herec Ben Affleck a zpěvačka Jennifer Lopezová pořádají o víkendu obrovskou sešlost. V pátek na místo v americké Georgii, kde se akce pořádá, ale musela přijet záchranka. Affleckova matka se totiž zranila.

Ben Affleck (50) a Jennifer Lopezová (52) se sice vzali už minulý měsíc v Las Vegas, na víkend ale naplánovali velkolepý posvatební večírek i se slavnostní ceremonií. Vše ale narušila nečekaná událost. Matka známého herce se totiž zranila a na místo musela přijet záchranka, oznámil list Daily Mail.

Podle zdrojů deníku Aflleckova matka Christopher Anne Boldtová spadla z doku na pozemku svého syna v Riceboro. Když ji její syn našel zraněnou, okamžitě zavolal záchranku.

Zranění nakonec ale nebylo vážné, ačkoli má pořezanou nohu. Staronový pár následně zaznamenali fotografové před nemocnicí, Affleck nervózně pochodoval a kouřil cigaretu.

Související obsah

Celá událost narušila začátek třídenní párty, na kterou už přijížděli hosté. Vše ale má pokračovat podle plánu. Ceremonie proběhne v sobotu a v neděli rodina uspořádá grilovačku. 

Akci pár neokomentoval, upozornil deník Daily Mirror. "Celé to bude o J-Lo. Ben chce, aby na jejich velký den byla všechna pozornost upřena na ni," řekl ale zdroj portálu Page Six.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz