Zajímavosti

Hvězdný speciál Na lovu je zpět! Celebrity odhalily silné i slabé stránky

Dobrá zpráva pro fanoušky všech vědomostních soutěží! Hvězdný speciál oblíbené televizní show Na lovu je zpátky! A představí se v něm Vojtěch Kotek, Jan Rosák, David Prachař a Iveta Vítová. Svými vědomostmi se pokusí porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu.

Další čtyři celebrity se v sobotu pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce. A TV Nova ví, jaké jsou jejich silné a slabé stránky. "Mě dělá problém všechno v té rychlosti," řekl herec David Prachař.

"Nedokážu úplně říct okruh. Je to opravdu většinou o konkrétní otázce," myslí si herec Vojtěch Kotek. "Špatný by byl asi sport a nějaká historie, abych dala dohromady letopočty nějakých českých panovníků a podobně," smála se moderátorka Iveta Vítová.

Související obsah

Hvězdného souboje se tentokrát účastnila i moderátorská legenda vědomostních soutěží Jan Rosák. Ten je známý z pořadu Riskuj! "To si nikdo nedovede představit ty nervy, které jsem prožíval. Protože se asi ode mě očekávalo, jak budu perlit, když jsem stál za pultem moderátora. Ale tam jsem měl všechny odpovědi napsané a tady jsem musel pátrat v paměti," uvedl Rosák.

Jaký rozdíl vnímá Jan Rosák mezi soutěží Riskuj a Na lovu? "V Riskuj to bylo mnohem obtížnější, protože tam nebyly alternativy. Tam nebylo jaksi na výběr ze tří, případně z více odpovědí," vysvětlil.

Napínavý souboj sledujte ve Hvězdném speciálu soutěže Na lovu už v sobotu na Voyo!

ls, Lucie Piedová, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz