Krimi

Ozbrojený muž, který měl znásilnit dívku, stále prchá. Obří pátračka pokračuje

Ozbrojený muž, který měl znásilnit dívku, stále prchá. Obří pátračka pokračuje
Hledaný muž | Zdroj: Policie ČR

Už více než týden pátrají královéhradečtí policisté po Martinu Rybínovi z Rychnovska. Muž podezřelý ze znásilnění nezletilé dívky však zatím uniká. Policie při pátrání po něm využívá už několikátý den i vrtulník.

Od pátku pořádají policisté na Rychnovsku a Královéhradecku hon na čtyřicetiletého Martina Rybína z Rychnovska. Po muži pátrají od minulého čtvrtka, avšak až od pátku hledají ve velkém. Muže podezřelého ze znásilnění nezletilé dívky hledají především v okolí Dobrušky.

Do pátrání se zapojil i policejní vrtulník, který brázdí oblohu nad oblastí už několikátý den. "Nasadili jsme psovody i nejmodernější techniku včetně helikoptéry. Spolupracujeme také s dopravní policií," sdělila mluvčí královéhradecké policie Magdaléna Vlčková.

Související obsah

Hledaný muž je hubené postavy a vysoký asi 175 centimetrů. Má krátké hnědé vlasy, strniště a modrozelené oči. Zdánlivý věk podezřelého je přibližně 45 let. Na sobě měl naposledy černé triko a černé kalhoty.

Policie v neděli odpoledne zveřejnila akutálnější podobu podezřelého.

Podezřelý Martin Rybín | Zdroj: Policie ČR

Lidé by se před ním měli mít na pozoru, podle policie je nebezpečný a je možné, že je ozbrojený. "Dostáváme spoustu podnětů od veřejnosti, za které moc děkujeme," řekla Vlčková.

Policie pátrá po ozbrojeném muži: 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz