Zpravodajství

Sestry si chtěly udělat selfie u vodopádů. Šest lidí se utopilo

Sestry si chtěly udělat selfie u vodopádů. Šest lidí se utopilo
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Rodinná tragédie se o víkendu stala v Indii. Na výletě se začaly topit dvě dívky, které si chtěly udělat selfie s vodopády. Zemřely dívky i další členové rodiny, kteří se je snažili zachránit. Přežil jen jeden z bratrů dívek (22), který je v kritickém stavu v nemocnici.

Snaha o pořízení hezkých fotek u indických vodopádů skončila tragicky. Dvě sestry se chtěly vyfotit u vodopádů Ramdaha waterfall ve střední Indii. A i přes přísný zákaz vstupu do vody se dívky vydaly blíž k vodopádům, aby měly hezčí selfie.

Najednou však mladší ze sester (14) ztratila rovnováhu, spadla a začala se topit. Podle zahraničního webu Metro se jí druhá dívka (22) snažila pomoci, ale začala se topit také.  

Související obsah

Dívky se vydali zachránit další příbuzní. Bratři ve věku 18, 22 a 26 let, 24letý bratranec a jeho 22letá manželka. Ani ti neudrželi rovnováhu a začali se topit, píše web The Sun.

Přivolaným záchranářům se podařilo pomoci pouze 22letému bratrovi dívek, který byl hospitalizován v kritickém stavu. V neděli večer potápěči vytáhli z vody tři těla, v pondělí další dvě. Tragická událost se stala necelých šest měsíců poté, co se na stejném místě utopili tři mladí muži. 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz