Krimi

Hádka partnerů se vymkla kontrole. Žena je po smrti, muž v nemocnici

Hádka partnerů se vymkla kontrole. Žena je po smrti, muž v nemocnici
Policisté vyšetřují vraždu. Ilustrační foto. | Zdroj: TV Nova

Policisté na Tachovsku od sobotního odpoledne vyšetřují násilnou smrt 32leté ženy. Podle informací TV Nova měla zemřít po hádce s partnerem, který následně skončil v nemocnici se středně těžkým poraněním.

Policisté na Tachovsku vyšetřují smrt mladé ženy. Ta měla zemřít po hádce s partnerem, který je aktuálně hlavním podezřelým v případu. Jaký by mohl mít motiv, vyšetřovatelé ale teprve zjišťují. V tuto chvíli je muž v péči plzeňských lékařů.

"Po poledni jsme přijali oznámení o násilném trestném činu mezi partnery v obci na Tachovsku. Policisté na místě nalezli ženu bez známek života. Podezřelý muž byl se zraněním transportován do nemocnice. Kriminalisté prověřují všechny okolnosti této události," uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Související obsah

​Záchranná služba na místo vyslala pozemní posádky oblasti Tachov i leteckou záchrannou službu. "U ženy cca 32 let lékař konstatoval těžké zranění, kterému na místě podlehla. Muž cca 30 let byl transportován se středně těžkým zraněním při vědomí na emergency fakultní nemocnice Lochotín," dodala za záchranáře jejich mluvčí Mária Svobodová.

Po hádce bodl druhého do břicha. Za vraždu ho soud poslal do vězení na 12 let:

 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz