Zajímavosti

Muž přesně předpověděl smrt panovnice. Teď má varování pro Karla III.

Muž přesně předpověděl smrt panovnice. Teď má varování pro Karla III.
Král Karel III. | Zdroj: APTN

Muž na svém twitterovém profilu údajně určil přesné datum smrti britské královny Alžběty II. Přišel i s odhadem, kdy zemře nastupující král Karel III. A odhalil prý dokonce příčinu jeho úmrtí. Jeho účet je nyní nedostupný.

Svými věšteckými schopnostmi se v minulém tisíciletí proslavila nevidomá Bulharka s přezdívkou Baba Vanga. Vyrovnat se jí nyní chce zřejmě jistý Logan Smith, který na svém twitterovém profilu údajně určil datum smrti královny Alžběty II. Jeho věštba se naplnila.

"Máš čísla z loterie na víkend, kámo?" reagoval jeden z komentujících krátce po oficiálním potvrzení smrti britské panovnice. Tweet, ve kterém se svým odhadem přišel, je nyní smazaný. Jeho profil je pak uzamčený pro všechny sledující.

Související obsah

Kromě toho stihl zveřejnit i údajné datum, kdy má zemřít nový král Karel III. Jak na tiktoku upozornila uživatelka @zukosburnteye, datum smrti Karla III. má být 28. března 2026. Autor pak zažertoval o příčině.

"Můj tým odborníků dospěl k závěru, že Karel III. zemře tak, že zrudne tak moc, až se z něj stane rajče," uvedl Logan. V posledních dnech se totiž dostala na světlo světa fotka rukou nového panovníka. Má je zarudlé a oteklé. Spekuluje se tedy o jeho zdravotním stavu.

Královnina rakev se v úterý přesune do Londýna:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz