Zahraničí

Pár šel na houby a zemřel. Vyšetřovatelé už tuší, co se jim stalo

Pár šel na houby a zemřel. Vyšetřovatelé už tuší, co se jim stalo
Ilustrační fotografie Zdroj: TV Nova

Policie už ví, co způsobilo smrt manželů z polského města Staszów. Pár si minulý týden vyjel na houby, jejich těla našli po celonočním pátrání v lese. Podle výsledků pitvy zemřela žena na udušení a muž oběšením. Polská média mluví o vraždě a následné sebevraždě.

Šedesátiletý muž a jeho o pět let mladší žena vyrazili minulý týden v pátek autem houbařit do lesa. Když se dlouho nevraceli, začalo na popud jejich dcery pátrání, které trvalo celou noc. Nakonec jejich těla našla v sobotu ráno policie v lese. Žena byla v zaparkovaném voze. Oběšeného muže vypátrali o pár desítek metrů dál. 

Podle portálu polsatnews.pl mají vyšetřovatelé podezření na to, že muž svou partnerku zabil a pak spáchal sebevraždu. Nasvědčují tomu i výsledky pitvy. "Žena zemřela na následky udušení a muž oběšením," informoval polský web mluvčí okresního státního zastupitelství v Kielcích Daniel Prokopowicz.

Související obsah

Stále ale kriminalisté nevyloučili, že se na jejich smrti podílel někdo třetí a vyšetřování stále probíhá. V kapse muže však našli policisté dopis na rozloučenou, upozornil polský web rmf24.pl.

Policisté v srpnu našli mrtvolu v lesích na Rychnovsku (08/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz