Zajímavosti

Velká změna! WhatsApp připravuje dlouho očekávanou novinku

Velká změna! WhatsApp připravuje dlouho očekávanou novinku
Ilustrační foto | Zdroj: Profimedia

Oblíbená chatovací aplikace chystá další novinku, která potěší řadu uživatelů. Spousta konkurentů tuto službu už nabízí a brzy by se měli dočkat i uživatelé WhatsAppu. Změnu nejvíce ocení lidé, kteří často chybují.

Psaní zpráv přes telefon se stalo jedním z hlavních nástrojů komunikace dnešní doby. Často se ale stane, že se do zpráv připlete chybička. Po zmáčknutí  tlačítka odeslat už ale dosud nezbývalo nic jiného než jen koukat na poslanou hrubku nebo překlep. Oblíbená chatovací aplikace WhatsApp to ale chce změnit.

Aplikace plánuje umožnit zpětně upravit poslanou zprávu. Vývojáři na změně už chvíli pracují a teď se zřejmě blíží její realizace. Podle informací serveru WABetaInfo to vyplývá z nové beta verze aplikace 2.22.20.12. Vývojáři podle webu momentálně pracují na procesu, který umožní aktualizovat odeslanou zprávu na její novou verzi.

Související obsah

​Zatím ale nejsou známy žádné detaily. Například, kolik času bude mít uživatel na to, aby odeslanou zprávu upravil, nebo jestli příjemce uvidí, že byla zpráva upravená. Experti ale očekávají, že další informace společnost zveřejní již brzy.

Možnost editace již zaslaných zpráv už několik konkurentů WhatsAppu nabízí. Jako poslední ji představila aplikace iMessage u výrobků značky Apple, kam dorazila s nejnovějším systémem iOS 16. U této aplikace má uživatel na změnu 15 minut a může tak učinit až pětkrát. Každou změnu příjemce vidí.

WhatsApp využívají i podvodníci. Podívejte se na jeden ze způsobů:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz