Zajímavosti

Týden plný zvratů. Veronika Žilková pořád dokáže překvapit

S touto rodinou se zkrátka Češi nenudí. Koho si Veronika Žilková nově nabrnkla a jak se těší na potomka Agáty a Jaromíra Soukupa? To všechno a mnohem víc prozradila herečka pro pořad TV Nova Život ve hvězdách.

Těhotenství dcery Agáty s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, představení nového přítele, který prý měl se Žilkovou podvádět svou manželku. Takto by se daly shrnout poslední dny rodiny Veroniky Žilkové.

Před týdnem se herečka pochlubila světu, že je znovu zamilovaná, a to do Josefa Holomáče, bývalého basáka skupiny Argema. Jenže médiím se ozvala šokovaná manželka jejího nového partnera, která se o vztahu Žilkové a Holomáče měla dozvědět z médií.

"Pan Holomáč není přítelem paní Žilkové, nýbrž její dočasný milenec, jelikož je ženatý a rozvádět se kvůli ní rozhodně nehodlá. Paní Žilková by se nad svým chováním měla také zamyslet. Je mi moc líto, že se s ní rozešel manžel, ale ona nakonec dělá to samé, rozvrací dosud fungující manželství," uvedla Jana Holomáčová pro Super.cz.

Související obsah

​Podle Žilkové ale Holomáčová lže. "Oba bychom byli blázni, kdybychom vystupovali na veřejnosti jako tajný pár. Oba jsme v rozvodovém procesu, a proto jsme vystoupili na veřejnost. Dorazil do bulváru jakýsi dopis, který je celý lež podle mých informací. Je to čtyřleté, bezdětné manželství a už rok se tam řeší rozvod," vysvětlila Žilková TV Nova.

Proti slovům manželky se ostře ohradil i samotný Holomáč. "Naše manželství je už více jak dva roky nefunkční a v současnosti probíhají právní úkony k rozvodu tohoto manželství. Tyto úkony započaly dávno před tím, než jsem se potkal s Veronikou Žilkovou, což mohu i fakticky doložit," sdělil.

Související obsah

​Ještě donedávna se jejich vztah vyvíjel slibně a bez problémů... "Předpokládám, že 62letý dospělý člověk ví, co dělá. Když mě představí svým dětem a nechá se představit mým dětem, tak nemám důvod mu nevěřit," říká Žilková.

O žádnou nevěru tedy prý nejde. Navíc to měla být právě paní Holomáčová, která manželovi nasadila parohy, a dokonce podle Žilkové s jinou ženou. "Oba dva jsme se rozešli se svými partnery a oba ne vlastní vinou, ale vinou nevěr našich partnerů. Vzhledem k tomu, že to ví už poměrně dlouho o nás dvou, nevím, co ji k tomu vedlo. Většinou to bývají finance," myslí si herečka.

Veronika teď sama doufá, že se celá situace uklidní a ona si bude moct užívat prvotní zamilovanosti. A štěstí ji bude čekat i v rodinném životě, dcera Agáta je po čtyřměsíční známosti těhotná s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. "Bude to moje čtvrté vnouče a samozřejmě se těším. Akorát ta informace unikla příliš brzo," uzavřela.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz