Zajímavosti

Velká křivda a třesoucí se hlas: Mareš to pořádně schytal za koncert s Margitou

Velká křivda a třesoucí se hlas: Mareš to pořádně schytal za koncert s Margitou
Leoš Mareš | Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš uspořádal o víkendu v Mikulově akci Staré Pecky, kde vystoupil manžel nedávno zesnulé Hany Zagorové Štefan Margita. Někteří lidé na sociálních sítích ale Mareše obvinili, že šlo z jeho strany pouze o vypočítavý plán.

Oblíbený moderátor Leoš Mareš pořádal koncert Staré Pecky, na který pozval i svého přítele Štefana Margitu, aby zazpíval jednu skladbu. Štefan zvolil píseň Ave Maria, kterou poslal své nejdražší Haničce do nebe. Píseň byla zároveň jeho prvním veřejným vystoupením od smrti milované manželky.

Po dojemném koncertu však moderátor čelil nepříjemnému podezření. Jedna ze sledujících se ho na sociální síti zeptala, zda při pozvání Štefana Margity hrála roli nedávná smrt jeho manželky Hany Zagorové.

Související obsah

"Ještě jednu věc, kterou bych chtěl vysvětlit. Dal jsem tady storíčko se Štefanem na Peckách a přišla mi tahle zpráva. Ukážu vám ji," zveřejnil video na svém instagramu Leoš Mareš.

"Pozval byste Štefana, i kdyby Hanka nezemřela? Je hnusné se ptát. Ale občas už mi showbyznys přijde fakt moc," zeptala se jedna ze sledujících moderátora.

Související obsah

"Je tam všechno vysvětleno, celá ta komunikace. Žena mi říká, abych to nevysvětloval, že nemám co vysvětlovat, ale vždycky mě mrzí, když někdo někomu křivdí. Takže takhle to bylo se Štefanem na Starých Peckách," prozradil moderátor, proč po tomto dotazu nemohl mlčet.

"Omlouvám se, ale křivdíte nám. Štefana Margitu jsem pozval na Pecky už o prázdninách na Loket. Štefan nemohl, ale domluvili jsme se, že vystoupí v Mikulově," popsal Leoš, jak nápad s vystoupením Margity vznikl. Za pár týdnů po přislíbení účasti se naneštěstí musel Štefan Margita navždy rozloučit se svou životní láskou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

"Pak jsem se ho ptal, jestli mu účast nevadí, a on odpověděl, že ne. Že mu to
naopak pomůže myslet na něco jiného," zakončil Leoš Mareš vysvětlení celé
nepříjemné situace. A zveřejnil i soukromé zprávy, které si se Štefanem
Margitou 
vyměnili už v srpnu.

Ve zprávách je skutečně vidět, že na svůj koncert pozval operního pěvce už 12. srpna. "Normálně mě napadla taková bláznivá věc. Dnes mám Staré Pecky v Lokti. Nepřijel bys zazpívat jednu písničku?" napsal v srpnu Leoš Mareš Margitovi, který však spontánní nabídku kvůli naplánovaným zkouškám odmítl.

Související obsah

Záhy se však domluvili na jiné alternativě. "Ještě mám jeden termín – pátek 23. září Mikulov. Kdybys mohl, bylo by to super, že bychom mohli propagovat tvoji O2 arenu," nabídl Mareš zpěvákovi termín další akce na podzim.

"Ano, mohu, super. A mohu tam vzít cellistku Iris Moris a Michal Kindl mě doprovodí. A kolik tam chceš věcí? Jupí," neskrýval Margita nadšení z koncertu s Leošem Marešem a pozvání už v létě přijal.

Související obsah

Moderátor dal jasně najevo, že Margitovo vystoupení bylo v plánu již dlouho. Na videu na instagramu je znát, že je Mareš rozhozený a třese se mu hlas, dotaz zvědavé slečny ho zjevně zasáhl.

Podívejte se na video, jaké změny čekají v životě Leoše Mareše:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz