Domácí

Čtyři mrtví včetně dětí v domě u Prahy. Policii zalarmovali jejich sousedé

Středočeská obec Měšice v okrese Praha-východ se v pondělí stala dějištěm ohromné tragédie. Kriminalisté tam v jednom z domů objevili čtyři mrtvá těla. Příčiny a okolnosti policie zjišťuje.

V pondělí učinili policisté ve středočeských Měšicích děsivý a hrůzný objev. Krátce po jedné hodině odpoledne obdrželi telefonát od obyvatel obce, kteří se obávali o život rodiny žijící v sousedství. V jednom z místních rodinných domů policie následně nalezla čtyři mrtvá těla.

"Podle prvotních informací by se mělo jednat o rodinné příslušníky s tím, že trojice se stala obětí čtvrtého, který měl poté spáchat sebevraždu. Informaci však zatím nemůžeme potvrdit, okolnosti a příčiny nyní vyšetřujeme," sdělila redakci TN.cz mluvčí středočeských policistů Barbora Schneeweissová.

Související obsah

​Místostarosta obce Pavel Žižka potvrdil TN.cz tuto prvotní informaci. "Ano, s politováním musím konstatovat, že je to tak, jednalo se o jednu rodinu – rodiče a dvě nezletilé děti ve věku do 15 let," upřesnil.

Na místě jsou v současné chvíli středočeští kriminalisté a další znalci. Policie zároveň zjišťuje, co tragédii předcházelo.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz