Zajímavosti

Vynalezli brambůrky s příchutí vagíny. Mají se používat jako lék

Vynalezli brambůrky s příchutí vagíny. Mají se používat jako lék
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Brambůrkové šílenství. Litevský výrobce začal nabízet chipsy s příchutí vagíny. Tato pochutina je podle výrobce určená především pro mileniály, jimž má pomoci "vyléčit" sexuální frustraci.

Možná jste si mysleli, že jste ve svém životě viděli snad už všechno. Litevský výrobce slaných pochutin se zřejmě snažil toto tvrzení předčit a vymyslel brambůrky, které svět neviděl.  

"Po ochutnání si vzpomenete na svá nejdivočejší milostná dobrodružství, na svou první skutečnou lásku. A možná přijdete i o orální panenství," láká na svém webu litevský výrobce chipsů Chazz na svůj nový výrobek Chazz Pus*y Flavor, tedy na brambůrky s příchutí ženských genitálií. Informaci přinesl rakouský web oe24.

Související obsah

Jak přesně výrobce potravin slibovanou chuť vyrábí, není jasné. Jedno balení vyjde na necelých 10 eur, v přepočtu asi na 250 korun. Na dodání si ovšem budete muset kvůli velkému zájmu počkat tři až sedm pracovních dní. Brambůrky můžete použít také jako nástroj ke kanadskému žertíku, uvedla rozhlasová stanice Dasding.

Chipsy Chazz nabízí firma jako výrobek pro starší 18 let a tvrdí, že je ideální pro sexuálně frustrované mileniály, tedy lidi narozené v 80. a 90. letech. Ti se podle výrobce méně často zamilovávají a ztrácejí čas na sociálních sítích, místo aby šli ven a poznali nové lidi. Společnost ale nepředložila žádné důkazy.

Podívejte se na video, jak připravit domácí chipsy:

luk, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz