Zahraničí

Další děsivá nehoda na Slovensku. Řidič usnul a smetl autobusovou zastávku

Jen pár hodin po tragické nehodě v Bratislavě otřásl Slovenskem další případ. Řidič polské národnosti usnul za volantem a narazil do autobusové zastávky.

Hrozivě vypadající nehoda se stala v okrese Levice na jihu Slovenska. Tamní policie uvedla, že polský řidič automobilu značky Mazda usnul za volantem a vjel do protisměru. Velkou rychlostí poté narazil do autobusové zastávky.

Řidič následně naboural do zaparkovaného auta na opačné straně vozovky. V protisměru se naštěstí v době, kdy řidič havaroval, nenacházelo žádné jedoucí vozidlo. Podle policie řidič neutrpěl žádné zranění.

Související obsah

​Slovensko se stále vzpamatovává z tragické nehody v Bratislavě, kde řidič superbu vletěl s vozem mezi lidi čekající na zastávce. Tam stáli převážně studenti, kterým měl následující den začínat akademický rok. Pět lidí zemřelo, další byli zraněni. Šofér podle policie nadýchal 1,6 promile alkoholu. Slovenská média uvedla, že jde o známého sportovního funkcionáře.

Vůz měl řídit Generální sekretář Deaflympijského výboru Slovenska Dušan Dědeček. V autě byl i jeho syn, ten je mezi těžce zraněnými.

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz