Domácí

Dvě tragické nehody v jeden den. Zemřel řidič v Praze i na Mělnicku

Tragicky skončila v úterý nehoda v Praze. Srazila se tam dvě auta. Zranili se čtyři lidé, jeden muž následně zemřel. O život přišel při srážce řidič také na Mělnicku.

Událost se stala v úterý před 20. hodinou v ulici Černokostelecká v Praze. "Srazila se tam dvě osobní auta," řekl TN.cz policejní mluvčí Jan Rybanský.

Při nehodě se zranili čtyři muži. Do akce byl povolán také vrtulník. "Jeden muž, bohužel, po neúspěšné resuscitaci zemřel. Dva byli ve velmi vážném stavu a lékaři je uvedli do umělého spánku. Poslední muž utrpěl lehký úraz ruky. Všechny zraněné jsme převezli do nemocnice," sdělila mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Související obsah

Kvůli vyšetřování a dokumentaci nehody policisté uzavřeli místo nehody ve směru do centra a dopravu odkláněli do ulice Sazečská. "Vyšetřovatelé nyní zjišťují okolnosti nehody i míru zavinění," uzavřel Rybanský.

​Další nehoda na Mělnicku

Záchranářské složky vyjížděly k nehodě v Kralupech nad Vltavou asi osm minut po 20. hodině. "V části Mikovice se střetla dvě osobní auta," uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Zemřel řidič jednoho z vozů. Šofér druhého auta se spolujezdcem vyvázli bez zranění. "Provedli jsme u něj dechovou zkoušku, ta byla negativní," doplnila Suchánková.

Video z tragické nehody v Kralupech nad Vltavou zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz