Zahraničí

Na Slovensku řádil další opilý řidič. Srazil na chodníku maminku se dvěma dětmi

Na Slovensku řádil další opilý řidič. Srazil na chodníku maminku se dvěma dětmi
Opilý řidič srazil maminku se dvěma dětmi | Zdroj: Polícia Slovenskej republiky

Ve slovenské Čadci se ve středu odpoledne stala vážná dopravní nehoda. Sedmatřicetiletý řidič vjel na chodník, kde srazil ženu se dvěma malými dětmi. Všichni čtyři skončili v nemocnici. Řidiči policie provedla dechovou zkoušku, při které nadýchal téměř 1,8 promile.

Nehoda se stala v Čadci v Žilinském kraji před druhou hodinou odpoledne a zasahovaly u ní všechny záchranné složky. Její okolnosti jsou podle dosavadního policejního vyšetřování mrazivé. Sedmatřicetiletý muž řídil osobní automobil Peugeot, když náhle vjel na chodník.

Tam v tu chvíli zrovna procházela maminka se dvěma malými dětmi, které auto srazilo. "Po dopravní nehodě byla chodkyně s dětmi i řidič převezeni na ošetření do nemocnice," informovala slovenská policie v příspěvku na facebooku. Rozsah zranění ani věk dětí neupřesnila.

Související obsah

​Řidič zároveň po nehodě musel podstoupit dechovou zkoušku na alkohol, která vyšla pozitivně. Policisté mu naměřili 1,79 promile. "Další okolnosti a příčiny nehody jsou předmětem probíhajícího vyšetřování," zakončila policie.

Podobná nehoda, avšak s tragickými následky, otřásla Slovenskem před několika dny. V noci z neděle na pondělí v Bratislavě opilý řidič ve vysoké rychlosti najel do lidí na zastávce. Pět jich usmrtil a několik dalších zranil. Jednalo se především o vysokoškolské studenty.

Řidiči za tento čin hrozí doživotí. Více informací se dozvíte v reportáži:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz