Krimi

Opilý mladík usedl za volant a boural. Je mu pouhých 17 let

Pražští strážníci řešili v noci na pondělí nehodu dvou opilých mladíků. Muži zákona byli na místo původně přivoláni kvůli rušení nočního klidu, kterého se skupinka dopustila. Místo toho objevili tři nabouraná auta včetně vozu, s nímž na místo mladíci přijeli. Pouze 17letý šofér pak nadýchal více než dvě promile.

Krušnou noc na pondělí zažili pražští strážníci. Ve dvě hodiny ráno vyjížděli k případu rušení nočního klidu, na místě ale našli několik nabouraných aut. Mladý muž, který stál u jednoho z nich, se dal po příjezdu mužů zákona na útěk. Dopadnout se ho nepodařilo ani další povolané hlídce.

U dalšího vozidla se zdeformovanými dveřmi policisté zadrželi dva mladíky ve věku 17 a 18 let. Kromě jejich auta byla poškozena i další dvě, která stála na nedalekém parkovišti, jedno mělo poškozený nárazník a druhé pro změnu boční dveře.

Související obsah

Mladíci měli několik verzí, jak se vše odehrálo. "Nejprve tvrdili, že to udělal muž, který utekl, a že mu zavolají. Pak ale řekli, že ho vlastně neznají, potkali ho u rychlého občerstvení a jen ho požádali, aby jim auto přeparkoval. V poslední verzi se pak 17letý mladík přiznal, že auto řídil on," uvedli pražští strážníci na svém facebookovém profilu.

Mladík, který neměl řidičský průkaz, se poté podrobil dechové zkoušce. Ta ukázala přes dvě promile. Později se na místo činu dostavil i majitel auta, otec staršího z hochů. Ten podle městské policie dal svému synovi klíče od auta, aby mu z něj údajně přinesl věci. Hledat se ho vydal ve chvíli, kdy se dlouho nevracel.

TN.cz

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz