Zajímavosti

Víkendová Snídaně má premiéru za sebou. Odstartovala s hvězdnými hosty

Vůbec poprvé diváci mohli snídat, svačit, bavit se i připravovat víkendový oběd s moderátory televize Nova. Právě v sobotu začalo víkendové vysílání Snídaně. Dana Morávková a Jan Čenský ve studiu přivítali několik hostů – třeba Lucii Bílou, Petra Maláska nebo finskou hudební skupinu The Rasmus.

V sobotních 7:55 začala historicky první Víkendová Snídaně s Danou Morávkovou a Janem Čenským. Pro Danu to byl návrat do Snídaně po pěkných pár letech. "Je to úplně jiné, ta doba šla hodně dopředu. Měli jsme skvělé hosty. A hlavně ti kluci někteří, kameramani, ti se mnou byli tehdy ve Vladislavce a dělali se mnou Snídani. A jsou tady zase," okomentovala start pořadu moderátorka.

Premiéra to ale byla pro Jana Čenského, který se s grácií zhostil třeba dlabání halloweenských dýní.

Hosty sobotní Snídaně byli například muzikanti z Finska. Rocková skupina The Rasmus má totiž tento víkend v Praze koncert. Zazpívat přímo do studia přišla mnohonásobná slavice Lucie Bílá.

Související obsah

​Každý víkend budete moci se Snídaní také vařit. Při premiéře jste s vítězkou soutěže MasterChef Besky mohli připravovat lasagne. "Já jsem se hrozně bála, protože poprvé v životě jsem zažila živý vstup. A bylo to neskutečné. Jsem nabitá energií," pochvaluje si Veronika Danišová alias Besky. V neděli bude houbové ragú a domácí gnocchi.

Nedělní Snídaně startuje v 7:55 opět s Danou Morávkovou a Janem Čenským. Z hostů se můžete těšit například na herce Miroslava Donutila

sei, TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz