Zajímavosti

Vítězka SuperStar nahoře bez. Dříve se styděla, teď ukázala všechno

Vítězka SuperStar nahoře bez. Dříve se styděla, teď ukázala všechno
Tereza Mašková | Zdroj: Profimedia

Tereza Mašková, která v roce 2018 vyhrála Česko Slovenskou SuperStar, ohromila fanoušky. Na sociálních sítích sdílela odvážnou fotku nahoře bez. Dříve prý neměla odvahu fotku publikovat, nyní už se nebojí.

Výborná zpěvačka s růžovými vlasy. Takto si asi většina Čechů zapamatovala vítězku Česko Slovenské SuperStar z roku 2018. Tereza Mašková už dlouho tvoří vlastní hudbu a vystupovala i v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Nyní ale udělala něco, co její fanoušci rozhodně nečekali. 

Na svůj instagram přidala velmi odvážný snímek, na kterém má na sobě jen kalhotky. Prsa si sice zakrývá rukama, ale i tak je toho hodně vidět. "Už pomalu dva roky mám tuto fotku odloženou a neměla jsem odvahu ji publikovat. Teď už mám. Mějme se rády," připsala zpěvačka k fotce dojemný vzkaz.

Související obsah

Zpěvačka tak odhodila své zábrany. Něco takového nikdy dřív neudělala. Od jejích fanoušků se jí ale dostalo nebývalé podpory. "Jsi bohyně, ta fotka tu měla být už dávno," napsala jedna z jejích sledujících. "Všechno a nic, nádhera," připojil komentář další.

Tereza Mašková vyhrála Superstar v roce 2018:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz