Domácí

Polonahá žena tancovala v Praze u hořící dětské houpačky

Polonahá žena tancovala v Praze u hořící dětské houpačky
Hořící houpačka | Zdroj: Hasiči Praha

Na dětském hřišti na Praze 9 hořela houpačka. Tu pravděpodobně zapálila 33letá žena, která kolem ní svlečená tančila. Na místě museli zasahovat policisté a hasiči.

Pražská městská policie vyjížděla v úterý nad ránem k podivnému případu. Na dětském hřišti mezi ulicemi Klánovická a Šestajovická v Praze 9 si měla vlastní večírek udělat třiatřicetiletá žena, která se pak, nejspíš kvůli chladu a tmě, měla rozhodnout rozdělat si na místě oheň.

Jako ohniště použila houpací síť, okolo níž měla posléze, vysvlečená jen do spodního prádla, tančit. Vzhledem k tomu, že městští policisté na situaci nestačili, zavolali si na pomoc státní policii a hasiče.

Kolem hořící houpačky tancovala polonahá žena | Zdroj: Městská policie hl. m. Prahy

​"V souvislosti s tímto případem prověřujeme třiatřicetiletou ženu, která je podezřelá z trestného činu poškození cizí věci," potvrdil redakci TN.cz mluvčí Policie České republiky Richard Hrdina. Dodal také, že žena měla být pod vlivem návykových látek. Vyšetřována je na svobodě.

Související obsah

Podle hasičů nebylo těžké požár zvládnout. "Houpačka byla plamenem zasažena v plném rozsahu. K jejímu hašení jsme použili jeden vodní proud a velmi rychle se nám ji povedlo uhasit. Vyšetřovatel určil jako příčinu požáru úmyslné zapálení," řekl TN.cz mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

 Založil dva požáry a dostal 9 let. Teď se chce soudit za porušení lidských práv:

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz