Zajímavosti

Věčné přání fanoušků. Petra Janů a Petr Janda promluvili otevřeně o svém vztahu

Zpěvačka Petra Janů oslavila významné jubileum. Ve středu večer v pražské Lucerně slavila 50 let na scéně. Po koncertu štábu Života ve hvězdách prozradila nejen své dojmy, ale také mluvila o tom, co je pravdy na jejím vztahu s Petrem Jandou.

Hity zpěvačky Petry Janů Už nejsem volná či Říkej mi zná téměř každý. Právě tato zpěvačka oslavila už 50 let na české hudební scéně. O tom, že zpěvačku její fanoušci opravdu milují, nesvědčila jen vyprodaná Lucerna, ale i hromady darů a květin, které se na pódiu objevovaly v průběhu koncertu.

"Když slavíte 50 let na scéně, tak to už samo o sobě je výjimečné. Protože kdyby mi někdo ve 20 letech řekl, že budu mít za 50 let vyprodanou Lucernu a Petr Janda, který byl v té době můj nedostižný idol, bude jako host a zazpíváte si spolu, tak to bych si ťukala na čelo. Jsem šťastná," sdělila své dojmy bezprostředně po koncertu Janů.

Související obsah

​Koncert si užil i zpěvák Janda, který promluvil o jejich vztahu. "Já jsem rád hostem u kapel, se kterými mám něco společného. A s Petrou mám toho hodně společného. Udělal jsem jí dvě alba a pár koncertů. A ona sama s námi hraje jako host. Prakticky každé výročí s námi vystupuje. Takže k sobě máme blízko," popsal Janda.

Tyto dvě legendy společně vystoupily v Lucerně právě se svou peckou Jedeme dál. Když se tato píseň dostala poprvé k fanouškům, čekali od této dvojice i o něco víc než jen spolupráci. "Všichni si mysleli, že jsme milenci. Já jsem s ní nikdy nic neměl a ona se mnou taky ne. Zajímavé je, že lidé si to dodnes myslí a mají poťouchlé poznámky," podotkl zpěvák.

Související obsah

​Petře by to ale prý tolik nevadilo. "Byl to můj pubertální idol. A potom, když jsem jezdila s nimi jako host, zpívali jsme Jedeme dál, potom mi napsal celé elpíčko a tak. Mám ho hrozně ráda. Protože je to člověk, který miluje svoji práci a má nádherný humor a je to takový bručoun, kterého mám prostě strašně ráda," rozplývá se zpěvačka.

Petra Janů už může bilancovat, a jak sama potvrzuje, její život nebyl jen procházka růžovým sadem. "Já si myslím, že všechno, co jsem prožila v životě, mělo nějaký smysl. I ty hnusné věci jako třeba, když mě opustil muž, protože dneska jsem samostatná jednotka, byla jsem na tom světe jenom ke zpívání, jinak k ničemu. Když už nebylo k zbytí, tak jsem se sice škobrtavě, ale postavila na vlastní nohy," uzavřela.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz