Domácí

Herečka z Ulice smutní. Její miminko zemřelo krátce před porodem

Herečka z Ulice smutní. Její miminko zemřelo krátce před porodem
Sára Affašová | Zdroj: TV Nova

Obrovská tragédie zasáhla do života mladé herečky Sáry Affašové, kterou diváci mohou znát jako představitelku Jany Rytířové v seriálu TV Nova Ulice, a jejího partnera, herce Martina Donutila, syna dlouholetého člena činohry národního divadla Miroslava Donutila. Affašová v pátek oznámila, že den před termínem porodu přišli o dítě.

"Tohle mělo být to nejšťastnější období našich životů. Místo toho přišel tvrdej pád do hluboký propasti, tak hluboký, že i když mám pocit, že už víc na dně být nelze, za chvilku spadnu ještě hlouběji.

"Ze 17. na 18. v noci jsem přestala cítit pohyby miminka, přestalo mu tlouct srdíčko. Den před oficiálním termínem porodu, 18. 10. večer, jsem po vyvolávání nakonec přirozenou cestou porodila našeho přenádhernýho syna Matyáše Donutila, 3130 g, 50cm. Bez dušičky," svěřila se 28letá herečka s tragickou zprávou na svém instagramu.

Související obsah

​Sympatická brunetka se nyní snaží se smutnou zprávou vyrovnat. "Matyáš byl do poslední chvíle naprosto zdravej. Nikdo neví, co se mohlo stát," uvedla. Napsala také, že si představuje, jak krásné pro ženu musí být, když je za porodní bolesti odměněna tím, že může vzít dítě do náruče a vidět, že to stálo za to.

"Tohle já jsem nezažila…jen bolest - hlavně tu duševní. Pociťuju tak silnou, palčivou a drásající bolest každou vteřinu svý existence, každý nadechnutí, že bych nikdy v životě tohle nepřála zažít ani tomu nejhoršímu člověku na světě. Mám pocit, že něco ve mě zemřelo a s tím naším miminkem odešel i kus mě." dodala herečka.

Oporou v těchto těžkých chvílích jí je její partner Martin Donutil. "Od začátku stál po mým boku, držel mě v náruči, držel mě za ruku, miloval mě, miloval nás, dodával mi sílu a odvahu to všechno zvládnout. Vždycky jsem si o sobě myslela, že jsem celkem silná ženská, ale bez něj bych už žít nedokázala. Miluju ho, je pro mě celej můj svět a teď obzvlášť," dodala.

"My se teď budeme muset pokoušet jít životem dál a žít jak nejlíp dovedeme. A budeme to zkoušet znovu a líp. Jednou bude nějakýmu dalšímu děťátku, doufáme, Matyášek starším bráškou a bude ho ze shora hlídat," napsala na závěr Affašová.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz