Víkendová Snídaně

Spolupráce na muzikálu je nečekaně sblížila. Žilková řekla, čím ji Vojta okouzlil

Sobotními hosty Víkendové Snídaně byli herečka Veronika Žilková a všestranně nadaný umělec Vojta Drahokoupil. Dvojice se aktuálně připravuje na podzimní premiéru muzikálu Okno mé lásky a spolupráce na představení oba velmi sblížila. V ranním vysílání jeden na druhého pěli jen samou chválu. Žilková dokonce přiznala, že je v jistém ohledu do Drahokoupila zamilovaná.

Muzikál Okno mé lásky s hity Petra Jandy a skupiny Olympic chystá na začátek listopadu premiéru v pražském Divadle Broadway. Vojta Drahokoupil v představení ztvárňuje sprejera, který chodí s dívkou z lepších poměrů. Její matku hraje právě Veronika Žilková.

"Veronika je v muzikálu moje úžasná tchyně a já si to moc užívám," pochvaloval si Vojta Drahokoupil ve Víkendové Snídani. "Hrát vedle Veroniky je něco úžasného, protože ona je herecká legenda," nešetřil komplimenty.

Ani herečka své sympatie k mladšímu herci neskrývala. Už tři měsíce spolu tráví čas na jevišti a evidentně jim to spolu klape. "Vojta Drahokoupil je moje nová láska," smála se. "Je nejlepší herec, zpěvák a tanečník této země," prozradila, čím ji tak uchvátil. "Já jsem si nezaplatil, aby to Veronika řekla, takže to řekla sama od sebe," reagoval potěšený zpěvák.

Související obsah

​Drahokoupil na Žilkové naopak ocenil, že mnoha lidem dokáže pomoct herecky. Jako mentorka se prý snaží v rámci zachování co největší autenticity najít v lidech společné zážitky a rysy s postavou, kterou ztvárňují. Vojta ale v příběhu plném lásky a bolesti podle herečky pomoc vůbec nepotřeboval. "Všechny divačky a možná i někteří diváci, kteří budou odcházet z divadla, budou zamilovaní do Vojty Drahokoupila – stejně jako já," nešetřila chválou Žilková.

Dvojici vyzpovídala nová moderátorská dvojice. Rebeccu Diatilovou diváci znají jako televizní reportérku a Roman Staša se pyšní vítězným titulem MasterChef. I Žilková však proslula jako moderátorka. Na legendární Snídani s nohou v rámci pořadu Tele Tele si v sobotu mohla zavzpomínat prostřednictvím několika ukázek.

Víkendová snídaně startuje vždy v 7:55.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz