Zajímavosti

Chandler z Přátel randil se slavnou kolegyní. Důvod rozchodu ji šokoval

Matthew Perry a Julia Roberts.
Matthew Perry a Julia Roberts v seriálu Přátelé | Zdroj: Profimedia

Herec Matthew Perry alias Chandler ze sitcomu Přátelé o sobě v poslední době odhalil hned několik tajemství. Nyní popsal, jak dal kopačky jedné z nejslavnějších hereček. Důvod rozchodu byl přitom hodně zvláštní a herečka z něj byla v šoku.

V seriálu Přátelé ztvárnil věčně veselého Chandlera Binga, ale v životě to herec Matthew Perry neměl lehké. Temná zákoutí svého života nyní herec odhaluje v knize, kterou napsal a měla by vyjít 1. listopadu. Rozepsal se v ní mimo jiné o románku s jednou z nejslavnějších hereček světa Julií Robertsovou, uvedl deník DailyMail.

S hvězdou filmu Pretty Woman se Perry seznámil právě díky seriálu Přátelé. Robertsová byla totiž v roce 1995 oslovena, aby si zahrála epizodní roli v druhé řadě sitcomu. Producenti chtěli, aby ji napsal právě Perry, protože slavná herečka slíbila, že se v seriálu objeví jen v případě, že bude v dějové lince Chandlera. 

"Poslal jsem jí tři tucty rudých růží a na kartě u nich bylo napsáno: "Jediná věc, která je více vzrušující než vyhlídka na to, že budete dělat v seriálu, je, že mám konečně výmluvu, abych vám poslal květiny," popsal Perry, jak Julii oslovil.

Související obsah

​V připravované autobiografii Friends, Lovers And The Big Terrible Thing (v překladu Přátelé, Lásky a Velká hrozná věc) Perry odhaluje, jak se nakonec dali dohromady a taky, že to byl právě on, kdo dal herečce kopačky. Stalo se tak v roce 1996, a to dva měsíce poté, co se objevila v seriálu.

"Randit s Julií Robertsovou na mě bylo příliš. Neustále jsem si byl jistý, že se ona rozejde se mnou," popsal Perry své myšlenky. Myslel si prý, že pro ni není dost dobrý. "Takže místo toho, abych čelil nevyhnutelné agónii z její ztráty, tak jsem se s krásnou a skvělou Julií Robertsovou raději rozešel sám," dodal herec. Julia prý byla v šoku. "Nedokážu ani popsat ten zmatený výraz v její tváři," uvedl Perry.

Matthew Perry si od konce seriálu Přátelé prošel těžkým obdobím. Měl hned několik problémů, které většinou souvisely s jeho závislostí na alkoholu. Herec se s ní snažil bojovat, ale moc se mu to nedařilo. Odvykačku vyhledal 15krát.

Zlom přišel v jeho 49 letech, když mu prasklo tlusté střevo a skončil na dva týdny v kómatu. Lékaři tehdy jeho rodinu připravovali na nejhorší a dávali mu pouze dvouprocentní šanci na přežití. Více o tom, jak toto těžké období herec přežil, se dozvíte v tomto článku na TN.cz.

Seriál Přátelé v Česku bodoval i díky skvělému dabingu. Podívejte se, proč měla jedna dabérka ze své postavy paniku:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz