Zajímavosti

Nerozlučná dvojice Bendig a Bagárová: Jsou přátelé na život a na smrt

Jan Bendig a Monika Bagárová jsou od té doby, co se potkali v Česko Slovenské SuperStar, nerozluční parťáci. Když za poslední roky prožívali těžké chvíle, byli si vždy oporou. Honza pomohl Monice překonat rozchod se zápasníkem Machem Muradovem a Monika zase stála po boku zpěváka, když mu nedávno zemřela babička.

"O babičce se bavíme každý den, bylo to strašně rychlé, během pár měsíců přišla agresivní rakovina a najednou tu nebyla. Když jsem se to dozvěděl, byl jsem v Anglii kvůli dvěma koncertům. Myslel jsem si, že se v polovině vystoupení rozbrečím. Odzpíval jsem to pro babičku," řekl Bendig v pořadu Život ve hvězdách.

Oporou mu byla rodina, přátelé i jeho partner Lukáš. "Babička chtěla, abych zpíval. Její poslední slova byla, abych se postaral o tátu a mámu," pokračoval.

"Musím zaklepat, že můžu dělat, co mě baví, a že jsem zdravý a šťastný. V tuhle chvíli asi nejšťastnější, co jsem kdy byl," svěřil se Bendig.

Související obsah

Janu Bendigovi se poslední dobou daří, po duetu s Lucií Bílou nazpíval píseň s Michalem Davidem. Soustředí se také na vyhlášení ankety Český slavík. Na galavečeru mu bude dělat společnost jeho dlouholetá kamarádka Monika Bagárová.

"Monika je v Brně, chybí mi tady neskutečně, byla to moje sousedka a pořád jsem si od ní něco půjčoval. Jsme stále v kontaktu, plánujeme spolu Fórum Karlín a Českého slavíka. Monika je asi šťastná a já jí moc přeju, aby už konečně byla," řekl zpěvák.

Život Bagárové se zcela změnil. "Bydlím s rodiči a je to moc fajn, protože máme opravdu skvělé rodinné vztahy. A já si život bez nich neumím představit. Je to můj vysněný život. Rodina, domeček, pohoda, štěstí a láska," svěřila se zpěvačka.

Související obsah

Monika tvořila několik let pár s uzbeckým bojovníkem Machmudem Muradovem, se kterým se dala dohromady na podzim roku 2018. S ním se ale před rokem rozešla kvůli jeho údajné nevěře. Radost jí dělá jejich dvouletá dcera Rumia. "Ze začátku se mi těžce srovnávalo s tím, že žijeme více méně bez tatínka. Ale nikdy jsem nebyla sama, protože jsem vždycky měla kolem sebe přátele a rodinu, kteří mi pomáhali," popsala Bagárová.

"Muradova respektuji jako tatínka Ruminky, vždycky budu a prostor s jeho dcerou mu vždycky dám. Právě Ruminka je důvod, proč jsem všechno zvládla, a myslím si, že jsem to zvládla skvěle. Díky ní se ze mě stala silná žena," dodala zpěvačka.

Podívejte se na duet, který nazpívali Monika Bagárová s Janem Bendigem:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz