Zajímavosti

Moderátorka Iveta Vítová o rozvodu: Bojím se, že už nebudu věřit chlapům

Když Iveta Vítová získala titul nejkrásnější dívky Česka, stala se velkou hvězdou. Později začala moderovat večerní relaci Televizních novin a znali ji lidé ze všech koutů v Česku. Moderátorka v té době měla poklidné a zdánlivě bezchybné manželství. To ale nedávno skončilo. Kráska prozradila, jak se se vším smířila a zda se chce vrátit k původnímu příjmení Lutovská.

Když se půvabné moderátorce rozpadlo manželství, život se jí obrátil vzhůru nohama. Před více než půlrokem vyšlo najevo, že se bývalá miss Iveta Vítová s manželem Jaroslavem Vítem po 11 letech rozvádí. Šokující zpráva přinesla mnoho otázek včetně té, zda se kráska vrátí ke svému rodnému jménu.

"Kdyby bylo na mně, tak se ráda vrátím ke jménu Lutovská, s Vítem už nemám nic společného. Nechci se ale jmenovat jinak než moje děti. Asi zvolím to, co nemám úplně ráda – nechám si obě příjmení," prozradila dvojnásobná maminka. Právě děti jsou pro moderátorku to nejdůležitější a kvůli nim se manželství snažila zachránit.

Související obsah

"Myslím si, že to nejhorší je za mnou. Sice to říkám už skoro tři čtvrtě roku, ale věřím, že už to tak je. Sice se s manželem stále dohadujeme, ale to k tomu asi patří. Věřím, že to brzy ustane a vše bude už jen lepší," popsala, jak rozchod s partnerem zvládá.

Nejdůležitější porozvodový krok už má za sebou. "S dětmi už bydlíme a to je nejdůležitější, máme kroužky a vše už zajelo do správných kolejí. Já teda ve volných chvílích chodím za právníky a vydělávám na ně, ale je to fajn, je to legrace," dodala bývalá miss.

Související obsah

Iveta se znovu začala soustředit na věci, které má ráda. Svou vášeň objevila v návrhářství. Moderátorka nedávno křtila šperky, které sama navrhla. Kolekce, kterou vytvořila, je pro ni srdeční záležitostí. "Když jsem přemýšlela, jak své návrhy pojmout, věděla jsem, že hlavní inspirací musí být právě děti. Právě proto jsem zvolila design srdíček," popsala.

Na nový vztah zatím nemá moderátorka ani pomyšlení. "Já doufám, že do 80 nezůstanu sama a nebudu jen s dětmi. Samozřejmě je miluji, ale myslím si, že by si zasloužily kompletní rodinu. Bojím se ale, že jsem se tak spálila, že pro mě bude těžké v budoucnosti věřit chlapům. Důvěra asi bude můj vnitřní problém," uzavřela Vítová.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz