Zajímavosti

Sharon Stoneové našli nádor na děloze. Doktoři udělali chybu a léčili něco jiného

Sharon Stoneové našli nádor na děloze. Doktoři udělali chybu a léčili něco jiného
Zdroj: profimedia.cz

Lékaři herečce Sharon Stoneové objevili tumor v děloze. Před tím ho však špatně diagnostikovali a léčili ji na jinou nemoc. Hollywoodská hvězda se proto rozhodla poslat jasný vzkaz.

Herečku, které již dříve museli odstranit nezhoubné nádory v prsou, čekala zdrcující zpráva. Po špatné diagnóze lékaři zjistili, že má v děloze fibroidní tumor, který jí způsobuje nesnesitelné bolesti břicha.

"Znovu mě špatně diagnostikovali a následně i léčili. Stále zhoršující se bolesti mě donutily jít za jiným lékařem a požádat ho o další názor. Zjistili, že mám velký fibroidní nádor, který musí ven," sdílela Sharon Stoneová děsivou zkušenost na svém twitteru.

Související obsah

Hvězdu ze snímku Základní instinkt čeká klid na lůžku. "Zotavovat se budu 4 až 6 týdnů. Děkuji všem za starost a podporu. Všechno bude dobré," uklidnila své fanoušky ikona z devadesátek.

Po své neblahé zkušenosti se Sharon rozhodla varovat i ostatní ženy. "Zejména dámy, nenechte se odpálkovat a snažte se získat i další názor odborníků, může vám to zachránit život," šířila herečka osvětu.

Podívejte se na rozhovor s herečkou Drew Barrymoreovou, prozradila vše o jejím bolestivém rozchodu:

tn.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz