Zajímavosti

Začal filmový festival Juniorfest. Hlavním lákadlem je hvězda Kobry 11

Začal filmový festival Juniorfest. Hlavním lákadlem je hvězda Kobry 11
Zdroj: Profimedia

V Domažlicích začal v pátek mezinárodní filmový festival pro děti a mládež Juniorfest. Exkluzivním hostem je známý seriálový komisař Semir Gerkhan, hlavní postava oblíbeného seriálu Kobra 11. Nejen mladým divákům budou otevřeny sály v šesti městech Plzeňského kraje.

Páteční večer přinesl slavnostní zahájení mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež Juniorfest. Ten se koná v Plzeňském kraji a potrvá až do 10. listopadu. Kromě filmových projekcí nabídne letošní již 15. ročník pestré doprovodné akce nebo odborné semináře.

"Je to sedmidenní maraton v šesti městech Plzeňského kraje s filmy, které není možné nikde jinde vidět," prozradila ředitelka festivalu Judita Soukupová.

Související obsah

Hlavní hvězdou celé akce je známý německý herec Erdogan Atalay, který se proslavil hlavně v roli Semira Gerkhana v seriálu Kobra 11. Na slavnostním zahájení byl herec dobře naladěn.

Erdogan Atalay se představí například v Domažlicích, Klatovech nebo Plzni, kde se uskuteční jeho autogramiáda. Mimo něj se můžete na festivalu těšit i na producenta Ondřeje Beránka a influencery Martina Creepa, Divišku, Naty a Lukefryho.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz