Zajímavosti

Žena renovovala byt. Pod tapetou objevila vzkaz od původního majitele

Žena renovovala byt. Pod tapetou objevila vzkaz od původního majitele
Ilustrační foto | Zdroj: Profimedia

Ženu po přestěhování do nového bytu čekal pořádný šok. Když se rozhodla, že svůj nový domov zútulní podle svého, objevila něco, co rozhodně nečekala. Původní majitel napsal na zeď jasnou zprávu.

Po přestěhování do nového domu se žena, jejíž příběh přinesl portál Mirror, pravděpodobně nemohla dočkat, až si své nové bydlení předělá podle svého. Netrvalo proto dlouho a už krátce po nastěhování se pustila do renovace.

Když ale odkryla tapetu, polilo ji horko. Na zdi totiž objevila vzkaz, který zanechal předchozí majitel. Jeho slova naznačovala, že ho něco pořádně rozčílilo. Zprávou z 90. let ale ženě předal praktickou radu.

Související obsah

​"Pokud budete někdy potřebovat vytapetovat tuto místnost, budete potřebovat osm rolí tapety. Já koupil jen šest," napsal muž. "A nestačily mi. Opravdu mě to vytočilo!" napsal muž a podepsal se jako Jon. Jedna role ho v prosinci roku 1997 vyšla na 17 liber.

Podle dat ze stránky Kurzy.cz se tou dobou jedna libra rovnala necelým 52 korunám. V přepočtu na české peníze tak muže jedna role stála skoro 900 korun.

Žena nález sdílela na internetu, kde se okamžitě spustila lavina komentářů. "Jaký člověk tapetuje čtyři dny před Vánoci!" smál se jeden z uživatelů. Další muži přáli, aby na na něj pod vánočním stromečkem čekaly chybějící dvě role tapety.

Personál v pražském hotelu čekal šok. V pokoji se plazilo několik hadů:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz