Zajímavosti

Žena si pořídila na Halloween děsivé tetování na obličej. Pak nešlo dolů

Žena si pořídila na Halloween děsivé tetování na obličej. Pak nešlo dolů
Ilustrační snímek | Zdroj: Profimedia

Šestačtyřicetiletou Elizabeth Roseovou čekalo po Halloweenu nepříjemné překvapení. V rámci svého kostýmu si koupila dočasné tetování na obličej, které ji na děsivý svátek proměnilo ve smrtku. Když však přišel čas odstrojit se, tetování z obličeje nešlo sundat.

Elizabeth Roseová z Velké Británie si chtěla se svou sedmiletou vnučkou užít krásný Halloween, právě proto jim pořídila falešné tetování čelisti smrtky, které se lepilo na obličej, upozornil britský list Daily Mail. Na konci oslav však zjistila, že monstrózní kostým nejde dolů.

Sdílela proto zoufalé video na sociální síti Tiktok, kde natočila, jak se různými způsoby děsivého kostýmu snaží zbavit. Falešné zuby na tvářích však nechtěly vůbec dolů. "Nalepte si falešné tetování a užijte si Halloween. A také ho dejte své sedmileté vnučce," doporučila ironicky žena všem lidem svůj kostým na oblíbený svátek. 

Související obsah

"Když zazvonila moje dcera, zeptala se, jestli to jde sundat. To nemůže být tak těžké, řekla jsem,“ popsala Elizabeth Roseová v nahrávce, následně si vzala vatový tampon a začala si drhnout obličej. Jenže tetování se ani nehnulo.

Podle polského webu Polsatnews si po chvíli snahy žena uvědomila hrozivou realitu, kdyby se tetování nezbavila, musela by s ním další den na několik pracovních schůzek.

@alliwanttodoismile Replying to @scot hancox ♬ original sound - Elizabeth Rose

Nahrávka zoufalé babičky se stala velmi populární, za pár hodin nasbírala přes milion zhlédnutí. Pod videem se naštěstí objevilo několik komentářů, které s ženou soucítily a poradily jí, jak se horrorového úsměvu zbavit. Elizabeth Roseová později sdílela, že se nálepky zbavila pomocí micelární vody.

Podívejte se, jaký kostým si na Halloween zvolila jedna z nejkrásnějších modelek Heidi Klum:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz