Zajímavosti

Sokol se vtipně přeřekl v Na lovu. Popletl, kolik měla Hanychová mužů

Legrační přeřeknutí se v pondělní epizodě vědomostní show Na lovu podařilo jejímu moderátorovi Ondřeji Sokolovi. Když soutěžící pokládal otázku o partnerech Agáty Hanychové, u jedné ze tří možností přestřelil.

Kolikrát byla vdaná modelka Agáta Hanychová? Takovou otázku položil v pondělním dílu Na lovu moderátor Ondřej Sokol soutěžící Zuzaně.

Jenomže když přišel na řadu výčet možností, ze kterých mohla vybírat, Sokol poslední z nich docela popletl. "Za A ani jednou, za B jednou, za C třistakrát," vyjmenoval bavič, aby se vmžiku opravil: "Za C třikrát."

Studiem se rozezněl smích, Zuzana se ale nenechala rozhodit a zvolila dobře. "Správná odpověď je jednou. A bylo to nezapomenutelné. Myslím vaše vystoupení," zachraňoval pak Sokol přeřeknutí.

Související obsah

Manželem Hanychové byl herec Jakub Prachař, se kterým má dceru Miu. Za otce syna Kryšpína Mirka Dopitu vdaná nebyla. Momentálně tvoří pár s miliardářem Jaromírem Soukupem a čeká s ním třetího potomka.

O vtipné momenty nebývá v show Na lovu nouze. Bouři před rokem způsobila odpověď soutěžícího Luboše. Ten na otázku, jaké kulatiny v roce 2018 oslavila moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová, odpověděl, že šedesáté. Sokol jí pak přímo do vysílání Televizních novin na omluvu přinesl šedesátku růží.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz