Zajímavosti

Vtipy, gratulace, ale i urážky: Ovčáčkova svatba vyvolala bouři na sociálních sítích

Vtipy, gratulace, ale i urážky: Ovčáčkova svatba vyvolala bouři na sociálních sítích
Jiří Ovčáček | Zdroj: TN.cz

Minulý týden se oženil hradní mluvčí Jiří Ovčáček s Ukrajinkou, kterou u sebe před časem ubytoval. Tento nečekaný životní krok přinesl vlnu reakcí Čechů na sociálních sítích. Někteří se bavili, jiní nešli daleko pro ostřejší komentáře.

Svatba hradního mluvčího Ovčáčka vyvolala bouři na sociálních sítích. Jedni mu přejí mnoho štěstí a gratulují, kdežto druzí se nestačí divit a píší urážky. Ale asi nejčastější reakcí jsou vtipy.

"Že si Jiří Ovčáček vzal ukrajinskou uprchlici, je méně uvěřitelný fakt, než že před 2 000 lety vstal z mrtvých židovský tesař. Blahopřejeme novomanželům," napsali na twitter dva faráři vystupující pod jménem Pastoral Brothers.

Související obsah

Někteří přirovnávají Ovčáčkův život k sérii, u které neví, jestli bude pokračovat, či nikoliv. "První série se jmenuje 'Roky na Hradě', běží poslední díl a BUM! Ovčáček se ožení s Ukrajinkou. Nevíme nic. A můžeme jen čekat, jestli jsou čísla dobrá a bude schválena druhá sezona," podotkl na twitteru novinář Miloš Čermák.

Mnozí čtenáři TN.cz odkazují i na významné filmové snímky. "Tak všichni známe film Kolja, že?" ptá se například pan Lukáš. "Je to jak s Vinnetouem, když si mladý poručík bral Ribannu, aby zachránil mír, velká oběť, děkujeme," píše pan Luboš s nadsázkou.

Související obsah

Mimo jiné se objevily i komentáře, které svatbu dehonestovaly. Některé urážky mířily nejen na Ovčáčka, ale i na jeho šéfa, tedy prezidenta Miloše Zemana. To už přišlo mnohým uživatelům sociálních sítí za hranou. "Přijde mi zbytečné hejtit Ovčáčka za jedinou možná dobrou a sympatickou věc, co kdy udělal. A vlastně je to jeho osobní život," reagoval uživatel twitteru SierraBravo na jeden z nepřátelských komentářů.

"O prezidentském mluvčím jsem nikdy neměl žádné iluze. Ovšem hrabat se v jeho soukromí, v jeho partnerských vztazích nijak nesouvisejících s jeho funkcí v KPR. To má konkrétně přinést co?" připojil se další z komentujících.

Sám Jiří Ovčáček od pondělí, kdy se zpráva o jeho svatbě objevila v médiích, nereaguje na zprávy a telefonáty, aktivní není ani na sociálních sítích. Podle všeho je na svatební cestě. 

Hradní mluvčí se oženil. Svatbu stvrdil v kostele v Záběhlicích:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz