Zajímavosti

Ovčáček se vykašlal i na velkého kamaráda. Ten mu poslal krásné přání

Ovčáček se vykašlal i na velkého kamaráda. Ten mu poslal krásné přání
Jiří Ovčáček | Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Pavel Kočiš má doma vystavené obrazy prezidenta Miloše Zemana, každý rok mu na narozeniny zavařuje okurky a na Vánoce dělá adventní věnec. Na to, aby jej mluvčí Jiří Ovčáček pozval na svatbu, to ale nestačilo. Přesto Pavel poslal svému kamarádovi krásné přání.

Největší fanoušek Miloše Zemana se s Ovčáčkem už několikrát přátelsky setkal a popovídali si. Prezidentův mluvčí mu předal dary a před Vánoci si vyzvedl adventní věnec. Ani to ale nestačilo k tomu, aby jej pozval na utajenou svatbu.

"O svatbě Jiřího Ovčáčka jsem nevěděl, na svatbě jsem nebyl, o vztahu jsem nevěděl," sdělil TN.cz Pavel Kočiš. "Pan Ovčáček měl svatbu v úzkém kruhu nejbližších přátel. Kdyby mě pan Ovčáček na svou svatbu pozval, tak bych se jí zúčastnil. Bylo to na panu Ovčáčkovi, koho si pozvat. Jestli mě to mrzí, nebo nemrzí? Bez komentáře," dodal na dotaz, jestli jej nepozvání mrzí.

Související obsah

S mluvčím prezidenta se naposledy setkal v září, kdy mu předával dar pro prezidenta Zemana. Další setkání plánují na druhou polovinu prosince, kdy Ovčáček vyzvedne adventní věnec, který se opět objeví ve vánočním poselství prezidenta republiky. "S Jirkou máme dobré, přátelské vztahy," poznamenal.

Dokazuje to i fakt, že Ovčáčkovi ke svatbě blahopřál v pondělí. "Popřál bych jim do společného života to nejlepší, hlavně hodně zdraví a mnoho úspěchů jak v soukromém, tak v pracovním životě," vzkázal ještě ve středu prezidentovu mluvčímu.

Hradní mluvčí se oženil minulý týden v pátek. V pondělí o tom informoval deník Blesk. Sám Ovčáček se ale ke své svatbě veřejně stále nevyjádřil.

Pavel Kočiš se setkal i s prezidentem Zemanem:

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz