Zajímavosti

Zpěvačka Olga Lounová se raduje z miminka. Holčička dostala krásné jméno

Zpěvačka Olga Lounová se raduje z miminka. Holčička dostala krásné jméno
Olga Lounová s partnerem Honzou | Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Olga Lounová (41) se stala novopečenou maminkou. S partnerem Janem Kreglem (36) se radují z holčičky. Tu pojmenovali Arianne.

"Zazněla pro mě ta nejkrásnější árie na světě, a to z tvých úst. Vítej, Arianne. Vítej do našich srdcí, kam jsi patřila odjakživa. Vítej do rodiny," napsala Lounová ve čtvrtek na instagramu.

Z narození dcerky mají s partnerem Janem ohromnou radost. "Nemohla jsem se dočkat, až tě budu držet v náručí, a přesto mi došla slova, když se tak stalo. Jsi zázrakem, darem a nekonečnou láskou. Ty moje holčičko milovaná, udělala jsi mě maminkou a já si jen přeji, ať jsi ta nejšťastnější bytost ve vesmíru. A tatínek ti přeje, ať si tu jízdu pořádně užiješ, protože jestli budeš jen trochu po mamince, tak se nudit nebudeš," dodala Olga.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Olga Lounová (@olgalounova)

Hrdá maminka sdílela na sociálních sítích kromě krásných fotografií také míry holčičky. Malá Arianne po narození měřila 50 centimetrů a vážila 3,160 kilogramu. 

Vztah s Kreglem a své těhotenství oznámila Lounová v srpnu neobvykle prostřednictvím videoklipu k písni Patříme k sobě. "Tohle je asi můj nejintimnější videoklip, ale moc bych se o to s vámi chtěla podělit," napsala tenkrát zpěvačka na sociálních sítích.

Související obsah

Na záběrech je ve videoklipu zachyceno, jak Olga ukazuje Janovi pozitivní těhotenský test. Nechybí ani návštěva gynekologa a podstoupení ultrazvuku. "Ten videoklip je mou srdeční záležitostí, nejen protože mi tam hrají rodiče, moje sestra Eliška a úžasná kamaráda Anetka a holčička mojí nejlepší kamarádky, ale taky láska, kterou nosím již mnoho měsíců pod srdcem," vysvětlila Olga. 

Zpěvačka Olga Lounová pojede Dakar a zkusila si elektromotorku s hvězdou české rallye (7/2021):

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz