Zajímavosti

Vémolu přešel smích. Pergnerová zápasníka slovy o nevěře uzemnila

Údajná nevěra Karlose Vémoly se probírala i na sobotním předávání hudebních cen Český slavík. Moderátorka Tereza Pergnerová si neodpustila narážku, po které propukl smích v celém sále. Úsměv na rtech MMA zápasníka a jeho manželky Lely Ceterové ale spíš zamrzl.

Kdyby stáli v oktagonu, Pergnerová by Vémolu poslala k zemi už v prvním kole. Při zahájení Českého slavíka, poprvé čistě pod taktovkou TV Nova, vtipkovala o jeho manželství s Lelou Ceterovou, které v posledních týdnech těžce zkouší poprask kolem údajného poměru známého bijce s teprve 18letou pornoherečkou Hanou Džurbanovou.

"Úžasná věc je, že Karlos Vémola si opravdu vzal svou Lelu. A nádherné na tom je, že jí byl opravdu věrný po celou dobu obřadu. To je super," prohlásila Pergnerová. "Je to krásné, skutečně nádherné," souhlasili Ondřej Sokol s Alešem Hámou, hlavní moderátoři galavečera.

Smích se nesl celým sálem, na Vémolově tváři se ale objevil spíš kyselý výraz. Potom se naklonil k Ceterové a ušklíbl se. 

Pergnerová pak v neděli na Instagramu vzala své vyjádření zpět. "Přemýšlím nad tím večerem a mám jednu věc: týká se to mé poznámky vůči manželům Vémolovým. Nemyslela jsem to zle, zpětně to přehodnocuju, dneska bych to škrtla. Chtěla bych se omluvit, mohla jsem si to odpustit, mělo mě něco zarazit. Karlose si vážím, počítala jsem s tím, že to přijme s nadhledem. Teď bych tento vtip škrtla," řekla na sociální síti.

Související obsah

Vémola opakovaně popřel, že by byl s Džurbanovou alias Rikou Fane své ženě nevěrný. Podal na ni dokonce trestní oznámení. "Ta slečna, Hanka, nebo jak jste říkala, že se jmenuje, tak ta bude mít o zábavu ještě postaráno," řekl nedávno televizi Nova.

Džurbanová tvrdí, že vídat se s Vémolou začala v červenci ve dnech, kdy se ženil s Lelou. "Karlos hodil všechno na mě a já teď jsem z toho vyšla, že jsem ta špatná. Tak bych chtěla, aby Karlos vymazal, co o mně řekl. Pak bych se ráda omluvila Lele, ale on se nezachoval fér," vzkázala.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz