Zajímavosti

Ivana Gottová zazářila na Slavících. Vzpomínaly i Charlotte s Nelly

Ivana Gottová zazářila na Slavících. Vzpomínaly i Charlotte s Nelly
Ivana Gottová na Českém slavíkovi (12. 11. 2022) | Zdroj: Profimedia

Ivana Gottová patřila na sobotním vyhlašování Českého slavíka 2022 k největším ozdobám. Vdova po legendárním zpěvákovi a držiteli 42 slavičích sošek rozdávala půvaby na všechny strany. A její přítomnost dokazovala, že duch Karla Gotta je s hudební anketou spjatý navždy.

Jsou to tři roky, co Karel Gott podlehl akutní leukemii. Bez jeho jména by to ale nebyl Český slavík, a tak na sobotním galavečeru nemohla chybět vdova po legendárním zpěvákovi Ivana Gottová.

V elegantních černých šatech s monogramem na klopě a s jemným líčením byla v sále největší ozdobou. Při vyhlašování prestižní hudební ankety se Mistrova kariéra a jeho 42 sošek několikrát připomínaly a dojetí bylo na Ivaně znát.

Související obsah

Usadili ji vedle Kateřiny Žbirkové, manželce Mira Žbirky, jenž před rokem rovněž odešel na věčnost. Nablízku měla i zpěvačku Moniku Absolonovou nebo Daru Rolins, která s Gottem v 80. letech ještě jako Darinka Rolincová nazpívala Zvonky štěstí.

Slavík dozajista vyvolal vzpomínky na tatínka i v Gottových dospívajících dcerách Charlotte a Nelly. Do společnosti hvězd showbyznysu ale s Ivanou nevyrazily a předávání cen pravděpodobně sledovaly v televizi.

Charlotte se do historie ankety zapsala jako teprve 10letá v roce 2016, když byl Mistr v nemocnici. Sošku za něj převzala v šatech posetých čtyřiceti slavíky. "Ondro, to teda nejsou sokolové," vystřelila si tehdy z moderátora Ondřeje Sokola.

Zvonky štěstí do nebe. Charlotte Gottová poslala tatínkovi krásný dárek do nebe (6/2022):

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz