Domácí

V Praze vykolejil vlak. Železniční doprava byla ochromená

Krátce před druhou hodinou ráno vykolejil v pražských Horních Počernicích nákladní vlak. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Dlouhé hodiny tak byl přerušen provoz na trati právě mezi Horními Počernicemi, zastávkou Praha Masarykovo nádraží a Praha hlavní nádraží.

Vykolejení nákladního vlaku v pražských Horních Počernicích ochromilo v noci z neděle na pondělí provoz na železnici. Cestující se tak museli obrnit notnou dávkou trpělivosti. "Náhradní dopravu tvoří linky MHD na Černý Most k metru B," uvedla na svém twitterovém profilu Pražská integrovaná doprava.

Spoje navíc na trase mezi Horními Počernicemi a Černým Mostem posílily autobusy. Mimořádná událost se dotkla linek S22, S9 a S2 a dalších minimálně pěti vlaků, které byly odkloněny. Provoz se podařilo obnovit ještě před polednem. I nadále však bude částečně omezen, dokud nedojde ke stabilizaci provozu. 

Související obsah

Podle informací AKTU.cz se naštěstí celá situace obešla bez zranění. Podobné štěstí neměli například dva lidé, které museli hasiči v první polovině října vyprostit z převráceného nákladního vlaku v Poříčanech na Kolínsku. Oba si tehdy kromě nepříjemného zážitku odnesli i lehká zranění.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz