Zajímavosti

Žilková si zoufá. Po Soukupovi míří do rodiny další velká celebrita

Žilková si zoufá. Po Soukupovi míří do rodiny další velká celebrita
Veronika Žilková | Zdroj: TV Nova

Život Veroniky Žilkové je jako na houpačce, její vzestupy a pády pravidelně otřásají českým mediálním světem. Poslední eskapádu, která pravděpodobně zasáhne celou její rodinu, zaznamenal exkluzivní večer Českých slavíků, kde se syn herečky Vincent Navrátil rozhodně nedržel zpátky a předvedl vášnivý polibek s herečkou Annou Kadeřávkovou. Žilková si myslela, že to je pouhý vtip.

Vypadá to, že do rozsáhlé rodiny herečky Veroniky Žilkové míří další česká celebrita. Na Českém slavíkovi se totiž odvázal Vincent Navrátil, a jak píše Expres.cz, líbal se s bývalou hvězdou Ulice herečkou Annou Kadeřávkovou. Jejich polibek vyvolal pořádnou bouři a není divu, všichni si ještě donedávna mysleli, že je Vincent zadaný s půvabnou Anetou Kňávovou.

​Kvůli uniklým záběrům Vincent sdílel na sociálních sítích vyjádření o rozchodu s Anetou. "Ve světle včerejších událostí bych rád informoval o faktu, že s Anetou už skoro dva měsíce netvoříme pár. Děkuji za pochopení," napsal Navrátil v neděli na instagramu. 

Související obsah

Jestli z toho bude velká láska, ukáže jen čas. Nicméně Veronika Žilková pro TN.cz řekla, že podle ní se jedná o skrytou kameru do jednoho z pořadů, které její syn Vincent natáčí. To se ale pořádně spletla.

"Dali jsme si po Slavících pusu. Nevím, jak se to vyvine. Někdo nás vyfotil, jak si dva single lidi dávají pusu, žádná velká láska zatím neprobíhá. Známe se dlouho, oba jsme single, co bude, to bude," prozradil TN.cz Vincent Navrátil, který vyvrátil, že by se jednalo o jakékoliv natáčení.

Související obsah

Pár měsíců po rozchodu je v tuto chvíli i herečka Anna Kadeřávková, která chodila s Danielem Štauchem, influencerem známým pod přezdívkou Gogo, jenž byl účastníkem reality show Survivor Česko a Slovensko. O rozchodu informovali oba dva na sociálních sítích koncem srpna.

Tohle ale není rozhodně jediná věc, která mává s životem Žilkové v tomto roce. Její manžel Martin Stropnický jí na jaře oznámil e-mailem, že se s ní chce rozvést, pak začaly soudní tahanice, po kterých zřejmě Žilkové nezbyde víc než její starobní důchod, protože před svatbou uzavřel pár předmanželskou smlouvu. 

Související obsah

Pak přišel do života její rodiny další zásadní zásah. Dcera Žilkové Agáta Hanychová se rozešla s pohledným doktorem a vzápětí nalezla lásku v kontroverzní postavě české mediální scény Jaromíru Soukupovi.​

To ale není zdaleka vše. Ani ne tři měsíce po oznámení vztahu Agáta otěhotněla, navíc pak musela být v nemocnici, takže se rodina strachovala o miminko. Poté se zranil při pádu na kole Soukup, a tak se Agáta o něj musela starat. ​

A vypadá to, že první vážný vztah nyní prožívá i nejmladší dcera Žilkové Kordula Stropnická, která si vyhlídla tajemného Damiána. Naštěstí, aby to herečka všechno zvládla, našla si i ona lásku, a to muzikanta Josefa Holomáče.

Na něco už jí síly nestačí. Žilková musí kvůli Stropnickému shánět peníze:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz