Zahraničí

Těžká rána pro hvězdu seriálu Přátelé! Oblíbená herečka ztratila člena rodiny

Těžká rána pro hvězdu seriálu Přátelé! Oblíbená herečka ztratila člena rodiny
Jannifer Aniston | Zdroj: Apple TV/Courtesy Everett Collection/Profimedia

Představitelka všemi milované Rachel Greenové ze seriálu Přátelé Jennifer Anistonová prožívá těžké chvíle. V pondělí oznámila, že její otec John Aniston zemřel. Sám se v herecké branži proslavil v seriálu Tak jde čas. V červnu získal za ztvárnění postavy Victora Kiriakise cenu Emmy za celoživotní přínos.

Do hereckého nebe odešla seriálová hvězda John Aniston. Otec slavné herečky Jennifer Anistonové zemřel ve věku 89 let. Podle hereččiných slov "odešel v míru a bezbolestně".

Jeho dcera, kterou proslavil zejména seriál Přátelé, oznámila smutnou novinu v pondělí na instagramu. "Byl jsi jedním z nejkrásnějších lidí, které jsem poznala," zavzpomínala herečka.

Srdce diváků si John Aniston získal zejména rolí v americkém seriálu Tak jde čas, do kterého byl obsazen v roce 1985. Ztvárnil postavu Victora Kiriakise, za kterou v roce 2022 získal cenu Emmy za celoživotní přínos. V seriálu působil 37 let.

Související obsah

​Kromě toho jej ale diváci mohli vidět i v seriálu Gilmorova děvčata, kde hostoval v devátém dílu třetí série. Objevil se i v seriálu Šílenci z Manhattanu či Odložené případy.

Aniston se narodil jako John Anthony Anastassakis na řeckém ostrově Kréta v roce 1933. V 10 letech se jeho rodina přestěhovala do USA a zkrátila si příjmení na Aniston, píše CNN.

​Současně s působením v televizi provozoval restauraci v New Yorku. V roce 1965 se oženil s Nancy Dowovou, se kterou měl dceru Jennifer. V roce 1980 se rozvedl a o čtyři roky později se oženil s herečkou Sherry Rooneyovou, se kterou měl syna Alexe.

John Aniston odešel do hereckého nebe 11. listopadu. "Vždycky sis to uměl skvěle naplánovat. To číslo pro mě od teď už navždy bude mít ještě větší význam. Budu tě navždy milovat," dodala herečka v oznámení.

Jak dnes vypadají Joey, Ross či Rachel? Legendární Přátelé jsou zpět:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz