Zajímavosti

Žena se vdala za hadrového panáka. Náš vztah je v krizi, podvedl mě, smutní po roce

Žena se vdala za hadrového panáka. Náš vztah je v krizi, podvedl mě, smutní po roce
Žena se provdala za hadrového panáka | Zdroj: Profimedia

Manželství bývá náročné a plné ústupků. Krizí prochází i poněkud netradiční pár z Brazílie. Žena se před rokem provdala za hadrového panáka a vše působilo dokonale. Nyní se však začala trápit. Zjistila totiž, že jí je manžel nevěrný. Celé jejich manželství visí jen na vlásku, tvrdí.

Meirivone Rocha Moraesová z Brazílie si plánovala užít krásné výročí se svým hadrovým mužem Marcelem. Místo velkých oslav však přišlo hořké zklamání. Rakouský web oe24.tv informoval, že ženě zlomilo srdce, když přišla na to, že byl její milovaný Marcel v motelu s jinou dámou.

"O nevěře jsem se dozvěděla od kamarádky. Řekla mi, že viděla Marcela jít do motelu s jinou ženou, zatímco já jsem tři dny a tři noci starostlivě pečovala o našeho syna Marcelinha, který ležel s virózou v nemocnici," svěřila se Meirivone Moraesová, která krátce po svatbě s hadrovým panákem "porodila" malého synka, který je taktéž hadrovou panenkou.

Související obsah

"Nejdřív jsem si myslela, že to není pravda, ale pak jsem Marcelovi začala prohledávat mobilní telefon. Viděla jsem zprávy, které mě přesvědčily, že je mi skutečně nevěrný. Můj muž vše popřel, tvrdil, že mě miluje, plakal a prosil o odpuštění. Ta hádka byla opravdu ošklivá a rozplakala i našeho syna. Ptala jsem se, kdo ta žena je, ale neodpověděl," řekla podle portálu Ladbible zdrcená manželka.

"Chtěla jsem ho vyhodit z domu, jenže spolu vychováváme dítě a otec by mu v dětství chyběl. Také láska, kterou k Marcelovi stále chovám, mě přiměla, že bych mu měla odpustit. Nedokážu to naprosto, ale myslím si, že bych bez manžela žít nemohla," popsala na závěr Brazilka, která se štěstí hadrových panenek rozhodla postavit na první místo.

Související obsah

​Podle webu Needtoknow.online žena našla nápadníka díky své matce. Když si jí opakovaně stěžovala, že je osamělá, svobodná a nemá ani tanečního partnera, matka jí měla vyrobit panenku jménem Marcel. "Když moje máma vyrobila Marcela a poprvé mě s ním seznámila, zamiloval jsem se do něj. Byla to láska na první pohled," svěřila se žena, která se svůj život rozhodla žít s dosti netradičním partnerem.

"Opravdu mě rozčiluje, když lidé říkají, že je to falešné. Hrozně mě to trápí. Jsem charakterní žena a můj otec matka mě naučili, že mám být upřímný a dobrý člověk." popsala Moraesová těsně po jejím neobvyklém porodu.

Podívejte se na video, jak se ženich ztratil na vlastní svatbě:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz