Domácí

Seriálová novinka na Nově! V hlavní roli Kostková i Jeřábek

Jedna rodina. To je název nového seriálu, který diváci uvidí jako jednu z prvních novinek příštího roku na Nově. V hlavních rolích se představí například Tereza Kostková, Tomáš Jeřábek nebo Filip Blažek.

Seriál Jedna rodina sleduje pět dospělých lidí, které svede dohromady péče o vlastní i vyženěné a vyvdané děti. "Tady to má velmi laskavý až komediální nádech, byť s velmi pravdivými životními situacemi, ale my tu jsme všichni jako fajn rodiče, takže si myslím, že to tam není úplně ve vyhrocených situacích, byť se dotýkáme krajních situací," popisuje herečka Tereza Kostková, která v seriálu ztvární jednu z hlavních postav.

Téma střídavé péče zasahuje do života mnoha Čechů zásadním způsobem a vytváří tak výlučný dramatický obsah a prostor pro originální humor v nově vznikajícím seriálu. "Není to jen pro diváky, kteří zrovna prožívají střídavou péči nebo ji mají nařízenou, ale všichni jsme na tom tak, že máme nevlastní bratry, dědy, třetí švagrovou a musíme se v tom modelu naučit žít," dodává kreativní producentka seriálu Lenka Hanychová.

Související obsah

"Spousta těch seriálů je o vztazích zasazených do nějakých prostředí. Tady je ještě přidaná hodnota těch dětí, té střídavé péče," hodnotí seriál představitel jedné z hlavních rolí Tomáš Jeřábek.

Nedílnou součástí seriálu jsou i mladí herci. Seriálovou dceru Terezy Kostkové ztvární Denisa Biskupová, která zazářila v minisérii z dílny Voyo Originál Jitřní záře. "Je taková drsná, docela rázná, je právě v pubertě a má výkyvy nálad různý, že je naštvaná na svoje rodiče," popisuje Denisa Biskupová svou postavu.

Na nový komediální seriál se můžete těšit už začátkem příštího roku na Nově.

kh, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz