Zajímavosti

Nejhorší pasažéři v letadle? Brečící děti to nejsou, řekla letuška

Nejhorší pasažéři v letadle? Brečící děti to nejsou, řekla letuška
Letuška vydává občerstvení, ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Cestování letadlem se někdy může proměnit v noční můru. Důvodem jsou velmi často cestující, kteří svým chováním obtěžují ostatní. Zkušená letuška prozradila, kteří pasažéři jsou nejhorší. Rozhodně to podle ní nejsou malé ukřičené děti, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Sedět v letadle vedle ukřičeného dítěte může být hodně nepříjemný zážitek. Podle bývalé letušky, která strávila na palubách letadel šest let, ale existují mnohem horší pasažéři. 

Letuška Kat Kamalaniová popsala, že palubní personál naopak nejvíce štvou lidé, kteří na brečící děti upozorňují. "Není nic, co by nás jako letušky dráždilo víc, než když si lidé stěžují na dětský pláč," cituje Kat web Daily Mail.

"Věřte, že nikdo nechce víc než rodič, aby to dítě přestalo plakat," upozorňuje letuška, která je sama matkou dvou dětí. Cestujícím, kterým vadí dětský pláč, proto doporučuje několik užitečných tipů. "Vezměte si s sebou dobrá sluchátka. Nebo se možná zeptejte těch rodičů, jestli nepotřebují pomoct," radí Kamalaniová.

Související obsah

​Letuščino vyjádření sdílelo už více než milion lidí a tisíce lidí ho okomentovalo. Byla mezi nimi i maminka, které jednou během letu miminko plakalo. Pomohla jí tehdy právě reakce letušky, která jí řekla, ať si z toho nic nedělá. "Letuška mi řekla: ‘Nech ji plakat, stejně ty lidi už neuvidíš.‘ Moc mi to pomohlo," popsala žena. Do diskuse se zapojila i další letuška. "Jsem letuška a jsem opravdu naštvaná, když si cestující stěžují na plačící dítě. Co chcete, abych udělala?" ptá se.

Jiný komentující zase popsal, jak jisté matce v nesnázích pomohl. "Jednou jsem strávil hodinu a půl letu hraním si s cizím dítětem a napůl prázdnou lahví na vodu, zatímco jeho máma se mohla vyspat," popsal muž.

Děti může zabavit i telefon. Podívejte se na užitečný trik:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz