Domácí

Po silnici teklo pivo. Na Pardubicku se převrátil kamion, který vezl vánoční speciál

Na silnici u Horních Ředic na Pardubicku se ve čtvrtek ráno převrátil kamion s pivem. Řidič podle policie najel na nezpevněnou krajnici, a tak nákladní vůz skončil na boku. Basy piva se rozsypaly po okolí.

Nedaleko Pardubic se převrátil kamion, který převážel vánoční edici lahvového piva. Kvůli nezpevněné krajnici však vůz skončil v příkopu a celý náklad vyklopil. Škoda se podle policie vyšplhá na půl milionu korun.

"Devětatřicetiletý řidič vjel na nezpevněnou krajnici, která se s ním utrhla, a kamion skončil v příkopu. Celá nehoda se naštěstí obešla bez zranění," sdělila redakci TN.cz mluvčí policie Markéta Janovská. Řidič údajně nebyl pod vlivem alkoholu.

Související obsah

Hasiči na místě zasahovali až do 15 hodin. "Následně jsme místo předali firmě, která provádí vyproštění kamionu," sdělila mluvčí hasičského záchranného sboru Vendula Horáková.

Podle Janovské bude silnice I/36 za Holicemi směr D35 uzavřena minimálně do pátečního rána. "Nepodařilo se provést všechny práce, takže bude minimálně do zítřejšího rána uzavřena," doplnila ve večerních hodinách na dotaz redakce TN.cz.

Podívejte se na děsivou nehodu kamionu s banány na D1:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz