Zajímavosti

David se pustil do vítězů Love Islandu. Denisa a Kryštof řekli, co si o něm myslí

Vítězové druhé řady Love Islandu Denisa a Kryštof jsou po finále a romantických líbánkách konečně zpátky v Česku. Svou lásku budují dál a v pořadu Život ve hvězdách prozradili nejen další plány se svým vztahem a výhrou, ale také to, jak jejich rodiny reagovaly, když světlo světa spatřilo video z vily, kde mají sex. Rozpovídali se i o tom, proč je po výhře zklamal soutěžící David.

Denisa a Kryštof si užívají vítězné vlny Love Islandu. Náladu jim však mohou trochu kazit komentáře o jejich podobě s loňskými vítězi Laurou a Martinem. "Deni je blonďatá, já jsem potetovaný, tak holt vás v tom budeme držet. Nic s tím nenaděláme. Máme na to svůj názor," nenechal se ale zviklat Kryštof.

Negativní komentáře Kryštofa s Denisou nerozhodily, zamrzel je ale výrok Davida, který ostrov spolu s Natálií opustil týden před finále. "Nás překvapilo, že David řekl, že pokud vyhrajeme my, bude to sr**ka. Mě překvapuje, že to takhle řekl veřejně a na plnou pusu," překvapilo vítěznou dvojici.

Související obsah

​Dvojice chápe, že David měl blíž ke Zbyňkovi, takže přál vítězství jemu. "Tuhle poznámku si ale mohl odpustit. My si také myslíme svoje. A asi se s ním nepotřebujeme dostávat do žádného sporu a řešit to. Ale možná nás to i trochu mrzelo, protože jsme byli kamarádi a nic jsme si neudělali," uzavírá Denisa s Kryštofem spor.

Parta z Love Islandu se napříč páry stačila vídat už i po skončení reality show. "Já věřím, že to všem vydrží, ale jsem na pochybách. Nechci nic oplácet, ale jsem zvědavý na Natku a Davida. David je sice skvělý, ale má své. A jsem zvědavý, jak to Natka bude zvládat spíš než David. U nich jsem si nejmíň jistý," odhalil své pochyby Kryštof.

Související obsah

​Denise a Kryštofovi diváci často vyčítali, že jim to klape jen kvůli vzájemné chemii a intimnostem. Na internet se dokonce dostalo video, kde se tyto dvě hrdličky ve vile Love Islandu oddávají čtyřsekundovému sexu v koupelně. "Naše rodiny nás znají dobře a přesně vědí, jací jsme, takže reagovaly v pohodě, ani nám to nijak nepřipomínaly," řekli.

Přesto se hrdličky domů zatím ještě nedostaly, ale rodiny budou mít radost už jen z toho, že na ně myslí i s výhrou. "Část chceme určitě procestovat, už máme nějaké plány, něco chceme investovat, chci dát i něco rodině a pak i nějaké malé radosti," popsal své plány s dvoumilionovou výhrou vítězný pár.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz