Zajímavosti

Heidi Janků řádí jako zamlada. Prozradila, jak to má s muži

Je to neuvěřitelné, ale Heidi Janků oslavila šedesátku. Tato stále sexy a mladistvá zpěvačka si k životnímu jubileu nadělila koncert. A nebyla by to Heidi, kdyby po něm pak nenásledoval pořádný mejdan. Štáb pořadu Život ve hvězdách se na něj podíval a přinesl pikantní detaily. Zpěvačka se totiž svěřila, jak to má s muži.

Na pódiu si to zpěvačka Heidi Janků náležitě užívala, řádila jako zamlada a ani po skončení koncertu se zábavou nebrzdila, ba naopak! "Já mám v plánu zapařit, pokud tu zůstane zdravé jádro. Je tu DJ, tak abych si mohla zatančit. To já ráda," nastínila rozdováděná Janků.

Na mejdanu se zkrátka jen slavilo, pilo a tančilo. Na chmury z přibývajícího věku nezbyl čas. "Já nerada bilancuju, nemám ráda pohled do minulosti, protože tu stejně nezměním. Udělala jsem pár chyb, něco dobře, něco špatně… Proč bych nad tím měla přemýšlet? Žiju přítomností a to je možná i trik, jak si život užívat i v 60," poradila zpěvačka.

Související obsah

​Co jí možná v životě trochu schází, je ale láska. Jenže tu zatím Heidi po smrti svého manžela, hudebníka Iva Pavlíka, nenašla. "Zatím se nenašel ten, který by obstál. Jsem tomu otevřená, ale zatím nic," zmínila.

Jinak ale má perfektní postavu, pleť a nosí mladistvé outfity. Jaký na to má recept? "Nežeru. Jenom občas něco malého a tu energii. Nevím, mám to prostě v sobě, baví mě to na jevišti, takže to štěstí jde ven ze mě. Myslím, že u mě to jsou geny z 90 %, ten zbytek neřeším. Nechodím na plastiky, přijímám to, jak to je. Se z toho nepo…" řekla Janků radikálně.

Související obsah

​Heidi to umí pořádně roztočit, což potvrzují i její přátelé. "Nejlepší párty, jakou jsem kdy zažila, byl minulý silvestr, kdy jsme to roztočily s Heidi v Rakousku. Zpívaly jsme a udělaly tam takový mejdan, který trval od devíti až do páté ranní. Heidi dělala DJ a já tančila na baru a zpívala jsem," vzpomíná Yvetta Blanarovičová.

Kromě pařmenky je Heidi také stálicí českého showbyznysu a profesionálkou každým coulem. "My jsme si uměli navzájem vytrhnout trn z paty. Třeba jsem měl před akcí, někdo onemocněl, ona neváhala, přijela v noci a zbourala sál. Ale pomáhali jsme si navzájem. Vím, že na Heidi je spolehnutí, a ona ví, že je spolehnutí na mě," nedá na ni dopustit skladatel Karel Vágner.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz