Zajímavosti

Chlapec o sobě tvrdí, že je reinkarnovaná lady Diana. Jako by jí z oka vypadl

Chlapec o sobě tvrdí, že je reinkarnovaná lady Diana. Jako by jí z oka vypadl
Princezna Diana | Zdroj: Profimedia

Pokaždé, když šestiletý Billy otevře pusu, šokuje svými výroky všechny okolo sebe. Jeho příběhy a otázky jsou totiž plné detailů ze života tragicky zesnulé princezny Diany. Jeho rodiče postupně nabývají přesvědčení, že jejich syn je reinkarnací někdejší manželky krále Karla III.

Její život sice vyhasl už v roce 1997, ani po 25 letech ale zájem o lady Dianu neutuchá. Svědčí o tom i chování teprve šestiletého chlapce Billyho. Jeho tatínek, australský moderátor David Campbell, tvrdí, že jeho dítě je reinkarnací slavné princezny.

Informoval o tom portál Cambridge News. Blonďatý chlapec vypadá na první pohled obyčejně, jenomže když začne mluvit, tohle zdání okamžitě končí. Už ve dvou letech začal vyprávět o detailech z Dianina života. "Podívej se! To jsem já, když jsem byl princeznou," prohlásil Billy podle svého otce při pohledu na fotku první manželky britského krále Karla.

Související obsah

Dlouho ho nikdo nebral vážně. Rodiče si mysleli, že má jen bujnou fantazii. Postupem času se ale zvláštní poznámky stupňovaly. Billy se pořád dokola ptal na nějaké chlapce, po čase upřesnil, že ho zajímají jeho synové. Ukázali mu fotky princů Williama a Harryho, o kterých pak prohlásil, že to jsou jeho potomci.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený David Campbell (@davidcampbell73)

Dokázal popsat zámek Balmoral, letní sídlo královské rodiny a oblíbenou rezidenci zesnulé královny Alžběty II., aniž by ho předtím viděl. "Jednomu našemu skotskému kamarádovi řekl, že když byl princezna Diana, chodíval do zámku, který byl obklopený překrásnou zahradou. Řekl, že zámek měl na sobě jednorožce a jmenoval se Balmoral," tvrdí Campbell. Jednorožec je symbolem Skotska a chodby Balmoralu jsou poseté obrazy s ním.

Billy věří, že měl bratra Johna. Tak se jmenoval bratr lady Diany, který zemřel ještě před narozením. Chlapcův otec zdůraznil, že jeho rodina nepatří k fanouškům monarchie a s manželkou Lisou si o britské šlechtě před dětmi nepovídají, uvedl list Daily Star.

Související obsah

Údajně reinkarnovaná Diana si prý vzpomíná i na vlastní smrt. "Jednoho dne zazněly sirény a už jsem nebyl princeznou," říkal Billy svým rodičům. Ti jsou přesvědčení, že jejich syn je s ní nadpřirozeně propojený, a jsou zvědaví, co všechno se od něj o Dianě ještě dozvědí.

Diana zemřela před 25 lety. O její smrti vzniklo mnoho konspirací (8/2022):

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz