Krimi

Mladík pobodal na parkovišti muže. Ten v nemocnici zraněním podlehl

Mladík pobodal na parkovišti muže. Ten v nemocnici zraněním podlehl
Ilustrační fotografe | Zdroj: TV Nova

Tragický konec má případ z Mohelnice na Šumpersku, kde podle policie 12. listopadu 22letý mladík pobodal o pět let staršího muže. Ten ve čtvrtek ve Fakultní nemocnici Olomouc zemřel. Kriminalisté se případem nadále zabývají.

Krvavý útok na parkovišti před mohelnickým obchodním centrem v Družstevní ulici má smutné pokračování. Ve Fakultní nemocnici Olomouc ve čtvrtek napadený 27letý muž podlehl svým zraněním. 

"Museli ho odpojit od přístrojů, jelikož jeho orgány už nebraly náhradní krev, byl na dialýze a bohužel nám zemřel," sdělil TN.cz kamarád muže Jakub. "Mohu potvrdit, že muž zemřel. Došlo k multiorgánovému selhání," řekl mluvčí olomoucké fakultní nemocnice Adam Fritscher.

Související obsah

Pobodat měl 22letý mladík muže 12. listopadu. Od té chvíle se případem policie zabývá. "Byl obviněný ze zvlášť závažného zločinu vraždy ve stadiu pokusu, nově bude obviněný z vraždy a bude to pro něj přitěžující okolnost," informoval TN.cz policejní mluvčí Libor Hejtman.

Momentálně je podezřelý ve vazbě, kde až do soudu zůstane. "Hrozí mu 10 až 18 let ve vězení. Trestní sazba se tím, že pobodaný zemřel, nemění," uvedl policejní mluvčí Hejtman.

Žena na Náchodsku měla pobodat svého partnera:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz