Zajímavosti

Velká zpověď Dary Rolins: Řekla, proč Nedvěd skončil a co bude dál

Velká zpověď Dary Rolins: Řekla, proč Nedvěd skončil a co bude dál
Zpěvačka Dara Rolins | Zdroj: Profimedia

Velký třesk v Juventusu! Zprávy o rezignaci vedení včetně Pavla Nedvěda otřásly celým fotbalovým světem. Přestože fanoušci jsou naprosto v šoku, Dara Rolins rozhodnutí svého partnera čekala. Zpěvačka prozradila, proč Nedvěd rezignoval, a popsala, co je čeká v budoucnu. V jeho odchodu vidí nový začátek, mají dokonce jasno i v otázce stěhování.

Zpěvačka Dara Rolins, která s fotbalistou Pavlem Nedvědem randí už přes rok, má v jeho odchodu z Juventusu jasno. O rezignaci totiž tušila a nepřekvapila ji.

"Jsme partneři v životě, ne v práci. Komentovat jeho pracovní rozhodnutí mi proto nepřísluší. Z pohledu jeho partnerky můžu jen konstatovat, že nešlo o překvapivé nebo nečekané rozhodnutí," okomentovala pro redakci TN.cz Dara Rolins.

Související obsah

Podle zpěvačky měl Nedvěd pro odchod jasné důvody. "Když odstoupí šéf, jeho vojsko ho celkem přirozeně následuje. Je to projev loajality," prozradila zpěvačka, proč se Pavel Nedvěd rozhodl tým svého srdce opustit. Přestože tak bývalý fotbalista ukončil dvacetiletou éru, kdy byl svázán s italským týmem, Dara v jeho odchodu vidí některá plus.

"Jak se říká, když něco skončí, jiné začíná, aneb všechno zlé je k něčemu dobré. Nejde o žádnou tragédii, je to jen přirozený vývoj věcí. Pro nás se nic nemění. Pavlův domov je stále v Itálii stejně jako v Praze s námi," svěřila se legenda slovenského popu, že úplné sestěhování s bývalým fotbalistou zatím neplánují a i nadále budou pokračovat ve vztahu na dálku.

Související obsah

"Z pochopitelných důvodů bude Juventus v Pavlově srdci navždy, jde o dvacetiletý vztah, hromadu vítězství, trofejí a titulů. Myslím, že je naivní domnívat se, že krom jedné velkolepé éry tím něco končí," prozradila nestárnoucí zpěvačka, jak se Nedvěd na konec ve vedení klubu dívá.

"Už teď má Pavel spoustu pracovních nabídek, takže je jen na něm, kam a jakým světovým směrem se eventuálně vydá," dodala Dara, že Nedvědova kariéra rozhodně není u konce, a naznačila, že by mohl zůstat v cizině.

"Nic nás netlačí, neomezuje, jdeme dál. Prostě život," uzavřela zpěvačka celou kauzu a ukázala, že po boku svého miláčka stojí i v nelehkých časech.

Podívejte se na video o společné budoucnosti Dary Rolins a Pavla Nedvěda:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz