Zajímavosti

Tvrdá rána pro Harryho. William ho v Americe může připravit o všechno

Tvrdá rána pro Harryho. William ho v Americe může připravit o všechno
Princ Harry | Zdroj: Profimedia

Princ William a princezna Kate ve středu zahájí dlouho plánovanou cestu do USA. Podle expertů při této návštěvě půjde o hodně, William by totiž mohl napravit pošramocenou reputaci rodiny po nedávných pomluvách prince Harryho. Navíc může bratra připravit o popularitu, kterou se s Meghan snažili v USA získat.

Podle experta na královskou rodinu se cesta prince a princezny z Walesu promění ve velkou soutěž o přízeň lidí, kterou budou chtít oba bratři vyhrát. "Královská rodina je velmi soutěživá parta, vždy byla a vždy bude," prozradil britskému deníku The Sun expert na královskou rodinu Andrew Morton a naznačil, že se Harry s Williamem budou snažit navzájem zastínit.

"Zatímco princ William je budoucím králem Velké Británie, Harry už žádnou roli v královské rodině nemá. Přesto se budou porovnávat a soutěžit spolu, komu přijdou mávat větší davy a koho lidé mají raději. Pokud budou tvrdit něco jiného, nevěřte jim," popsal Andrew Morton, jak princ William může svému bratrovi sebrat americké publikum.

Související obsah

​Oba páry totiž navštíví během několika dní východní pobřeží Severní Ameriky. Princ William a jeho manželka Kate odcestují do Bostonu, aby předali prestižní cenu Earthshot Prize, zatímco princ Harry s Meghan budou o pár dní později v New Yorku kvůli udílení cen Ripple of Hope.

Přestože jsou od sebe města vzdálená necelých 350 kilometrů, bratři se podle britského listu Daily Mail neplánují setkat. Rozkmotřené páry se naposledy potkaly na pohřbu zesnulé královny Alžběty II.

Související obsah

"Po nových dílech seriálu Koruna a také po rozhovoru Oprah Winfreyové, který rod Windsorů neukázal zrovna v nejlepším světle, je cesta do Spojených států amerických dobrou příležitostí napravit reputaci královské rodiny," popsal šéfredaktor časopisu Majesty Magazine Joe Little.

Vévodkyně Meghan odhalila zákulisí královské rodiny v dalším rozhovoru. Podívejte se na video:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz