Domácí

Malého Nikolase se podařilo najít! Chlapec zmizel ze školy

Malého Nikolase se podařilo najít! Chlapec zmizel ze školy
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Policisté ve čtvrtek vyhlásili pátrání po dítěti v ohrožení. Zmizení osmiletého Nikolase nahlásila maminka. Ta ho přišla okolo poledne vyzvednout do školy v Plzni, kde ho však nenašla. Policisté chlapce vypátrali večer v části města Doubravka. Je v pořádku.

Pořádný šok zažila žena, která ve čtvrtek přišla ve 12 hodin vyzvednout syna ze školy v Plzni. "Již se tam nenacházel a od té doby není znám jeho pohyb," upozornila policie.

Vyšetřovatelé upozorňovali, že u pohřešovaného chlapce se jedná o opakovaný útěk a mohl by se pohybovat na území města Plzně. Nebylo ale vyloučeno ani to, že vycestoval mimo krajské město. "Chlapec by mohl využívat hromadnou městskou dopravu nebo autobusové spoje," dodala policie, která po osmiletém Nikolasovi pátrala v režimu dítě v ohrožení.

Související obsah

Chlapce se nakonec podařilo vypátrat v městské části Doubravka. "Před chvílí se hlídce policistů podařilo v Plzni nalézt osmiletého chlapce, po kterém bylo vyhlášeno pátrání jako po dítěti v ohrožení. Chlapec je zcela v pořádku a za chvilku jej předáme rodičům. Děkujeme za vaši spolupráci," sdělila mluvčí policie Eva Červenková v sedm hodin večer.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz